WC-puhastusvahend Excellence Shine Booster, BREF, 700 ml

2,99 € 4,27 €/l
1
Ribakood 9000101310832
Tootja HENKEL
Päritolumaa Ungari
Tootekirjeldus
WC puhastusgeeli sari jõuliselt võtab sihikule 10 kõige olulisemat probleemi tagamaks puhas ja värske tualetipott. See toimib nii pealpool kui ka allpool veepiiri, aktiveerudes veega kokkupuutel muutub värvus. Toode eemaldab mustuse, et tagada säravvalge tualettpott.
Koostis
<5% mitteioonsed pindaktiivsed ained; lisaained: lõhnaained
Hoiatused
Mitte segada kokku kloori sisaldavate puhastusvahenditega (võivad eralduda ohtlikud gaasid). Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitsekindaid. Kanda kaitseprille. Nahale sattumise korral: pesta rohke veega. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.
Kasutusjuhend
Pane puhastusvahendit otse tualetipoti ääre alla. Lase sellel mõned minutid mõjuda ja seejärel loputa. Tugeva mustuse korral kasuta tualettpoti harja. Kui vahendit satub tualettpoti äärele, põrandale või happetundlikule pinnale, loputa koheselt puhta veega, et vältida kahjustusi või värvuse muutust.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka