WC puhastusvahend Whitening&Disinfection, CILLIT, 750 ml

3,39 € 4,52 €/l
1
Ribakood 5900627061543
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Cillit BANG White & Disinfects. Muudab tualettruumi säravaks ja hügieeniliselt puhtaks vaid 1 minutiga. Poti katmiseks valage vahendit selle serva alla. Cillit BANG on sedavõrd võimas, et eemaldab mustuse ja plekid vaid 1 minutiga. Lisaks tapab 99,9% pisikutest. Siis harjake, tõmmake vett ja töö on tehtud!
Koostis
Sisaldab 4.5g Naatriumhüpoklorit, alla 5% klooril põhinevaid pleegitusaineid, alla 5% amfoteerseid pindaktiivseid aineid, alla 5% anioonseid pindaktiivseid aineid, desinfektsioonivahendit, lõhnaaineid.
Hoiatused
Põhjustab raskeid nahapõletusi ja silmakahjustusi. Sisaldab soodium hüpokloriiti ja soodiumhüdroksiidi. Võib olla metalle söövitav. Hoiatus! Mitte kasutada koos teiste toodetega.Võib vallandada ohtlike gaase (kloriini). Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kandke kaitsekindaid, silmade/näo kaitseks. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Jätkata loputamist. NAHALE (või juustele) SATTUMISE KORRAL: Eemaldada koheselt saastatud rõivad. Loputada nahka veega. Saastunud riided enne taaskasutamist pesta. ALLANEELAMISE KORRAL: Loputada suu. MITTE kutsuda esile oksendamist. Hoiustada luku taga. Sisust/taarast vabanemine vastavalt kohalikule/regionaalsele/rahvusvahelisele määrustikule.
Kasutusjuhend
1. Tõstke prill-laud üles ja suunake otsik ettevaatlikult WC-poti ääre alla. 2. Pigistage ja kandke aeglaselt ümber kogu poti, nii et kogu poti pind oleks vedelikuga kaetud. 3. Laske 1 minut mõjuda, seejärel harjake ja loputage. 4. Pisikute tapmiseks laske toimida 30 minutit, seejärel harjake ja loputage. 5. Sobib kõikidele WC-pottidele, välja arvatud roostevabast terasest potid. 6. Mitte lasta kokku puutuda teiste pindadega peale WC-poti. Ohutu septikutele. Korgi eemaldamine: vajutage padjakestele korgil ja keerake lahti. Korgi tagasipanemine: keerake tihedalt kinni, kuni kuulete klõpsatust.
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka