WC-puhastusvahend Lemon, CILLIT, 500+250 ml

2,19 € 2,92 €/l
1
Ribakood 5900627050677
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
CILLIT Lime & Rust Sidrun. Värske lõhnaga tualettruumi puhastaja. Eemaldab raske mustuse, katlakivi ja rooste. Kasutage regulaarselt, et hoida oma tualett täiesti puhtana.
Koostis
Alla 5% mitteioonsed pindaktiivseid aineid, lõhnaained.
Hoiatused
Võib söövitada metalle. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Põhjustab nahaärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse korral: pöörduda arsti poole. Hoida sööbekindlas sööbekindla sisevooderdisega mahutis. Mahuti kõrvaldada sobivasse pakendikonteinerisse /sisu kõrvaldada ohtlike jäätmete kogumiskohta vastavalt kohalikele määrustele.
Kasutusjuhend
1. Tõstke prilllaud üles ja suunake pudeli otsik ettevaatlikult poti ääre alla. 2. Pigistage ja kandke aeglaselt ümber poti, nii et vedelik kataks täielikult poti pinna. 3. Eriti tõrksate plekkide korral laske 10 minutit mõjuda, seejärel harjake ja loputage.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka