WC-puhastusgeel lavendel, FROSCH, 750 ml

1,59 € 2,12 €/l
1
Ribakood 4009175142740
Tootja WERNER&MERTZ GMBH
Päritolumaa Saksamaa
Tootekirjeldus
WC puhastusgeel eemaldab katlakivi, mustuse ja uriinijäljed nii WC potist kui ka selle sisemise serva alt. Toimeaineteks on looduslikud tugeva puhastava toimega lavendliekstraktid ja naturaalsed puuviljahapped. Puhastusvahendi kasutamine eemaldab ebameeldivad lõhnad ja täidab WC ruumi õrna ja värske lavendliaroomiga.
Koostis
< 5% anioonseid tensiide, samuti lavendliõli, puuviljahappeid, bioloogiliselt lagunevat paksendajat, väikeses koguses kosmeetilisi värv- ja aroomaineid.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast. Mitte kokku segada teiste toodetega. Mitte kasutada marmoril jt. happe suhtes tundlikel pindadel.
Kasutusjuhend
Pudeli avamiseks vajutada turvakorgil olevatele märkidele ja keerata samal ajal korki päripäeva. Valada vahendit WC potti ja selle sisemise serva alla, lasta sel toimida paar minutit (kui vaja, siis kasutada küürimiseks harja), seejärel loputada pott veega puhtaks. Kui tegemist on väga määrdunud WC potiga, siis lasta vahendil toimida üle öö. Pärast kasutamist sulgeda pudel turvakorgiga, keerates korki seni kuni see lukustub. Õigesti doseerides säästate raha ja keskkonda.

Sarnased tooted:

Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka