WC-poti puhastusvahend Original, HARPIC, 750 ml

2,19 € 2,92 €/l
1
Ribakood 5011417539071
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Harpic 100% LIMESCALE REMOVER (katlakivi eemaldaja) on tehtud spetsiaalselt selleks, et lahustada 100% katlakivi ja tappa 99,9% pisikutest Teie tualetipotis. Unikaalne koostis katab paremini Teie WC poti, seega võite kindel olla, et pott muutub puhtaks ja desinfitseerituks.
Koostis
100g vedliku kohta sisaldab 6.75 g vesinikkloriidhapet, alla 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, katioonseid pindaktiivseid aineid, desinfektsioonivahend, lõhnaained.
Hoiatused
Ettevaatust. Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi. Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga. Sisaldab: vesinikkloriidhape; etanool, 2,2´-iminobis-, N-rasvalküülderivaadid. Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Auru mitte sisse hingata. Kanda kaitsekindaid ja kaitseprille/kaitsemaski. Saastunud rõivad enne järgmist kasutamist pesta. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. SISSEHINGAMISE KORRAL: toimetada kannatanu värske õhu kätte ja asetada mugavasse puhkeasendisse, mis võimaldab kergesti hingata. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. ALLANEELAMISE KORRAL: loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. NAHALE SATTUMISE KORRAL: võtta viivitamata kõik saastunud rõivad seljast. Loputada nahka veega. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. Hoida luku taga. Sisu/mahuti kõrvaldada sobivasse kogumiskohta või taastöötlusettevõttesse vastavalt kohalikele ja riiklikele määrustele.
Kasutusjuhend
1. Tõstke WC-poti kaas üles ja suunake pudeli otsik ettevaatlikult poti ääre alla. 2. Pigistage ja kandke aeglaselt ümber kogu poti, nii et vedelik kataks kogu poti pinna. 3. Parima tulemuse saavutamiseks laske mõjuda 30 minutit, seejärel harjake ja loputage. 4. Kõigi bakterite hävitamiseks laske mõjuda 1 tund, seejärel harjake ja loputage. Korgi eemaldamine: pigistage padjakesi korgi külgedel ja keerake lahti. Korgi tagasi panemine: keerake kork tihedalt kinni, kuni kuulete klõpsatust. Sobib kõigi WC-pottide puhastamiseks, välja arvatud roostevabast terasest potid.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka