WC-geel Active Lemon, HARPIC, 750 ml

2,19 € 2,92 €/l
1
Hind Partnerkaardiga 1,49 €
Ribakood 5949031300428
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Tõhus puhastus 99,9% pisikute hävitamine* kaasaarvatud E,coli ja Staphylococcus bakterid. Värske lõhn. Maksimaalne poti katvus. Neutraliseerib halva lõhna.
Koostis
100g vedeliku kohta: 0.29 g, bensalkoniumkloriidi, alla 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, desinfektsioonivahend, lõhnaained. Limonene.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse korral: pöörduda arsti poole. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti kõrvaldada sobivasse kogumiskohta või taastöötlusettevõttesse vastavalt kohalikele ja riiklikele määrustele.
Kasutusjuhend
1. Tõstke poti iste üles ja suunake otsik ettevaatlikult poti ääre alla. 2. Pigistage ja kandke aeglaselt ümber poti sisemise poole, et pott oleks vedelikuga täielikult kaetud. 3. Parimaks tulemuseks jätke 30 minutiks mõjuma, seejärel harjake ja loputage. Korgi eemaldamine: vajutage padjakestele korgi külgedel ja keerake lahti. Korgi tagasi panemine: keerake kinni, kuni kuulete klõpsatust. Sobib kõikidele WC-pottidele, välja arvatud roostevabast terasest potid. Ohutu septikutele.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka