Viimsis avati Selveri hüpermarket

Viimsis avati Selveri hüpermarket

13.08.2015

Täna avati Viimsi Keskuses Selveri hüpermarket. Valla suurimas poes pakutakse lisaks rikkalikule valikule toidukaupadele ka hulgaliselt igapäevaks vajaliku tarbekaupa.

Viimsi Selver on kaupluseketi 7. hüpermarket. Poes on 3500 ruutmeetrit üldpinda, sellest üle 2500 ruutmeetri võtab enda alla müügisaal. Uues kaupluses töötab 70 inimest ning lettidelt leiab ligi 18 000 erinevat toodet. Kiireks ostlemiseks pakutakse klientidele ka SelveEkspressi iseteeninduskassade võimalusi.

Selveri keti juht Kristi Lomp märkis, et Viimsis hiljuti avatud kaupluste tõttu on sealne konkurents tihe ning uuel kauplusel tuleb turul selgelt eristuda. „Meie eeliseks on, et asume piirkonna suurimas kaubanduskeskuses, kus nii teised poed, teenusepakkujad, söögikohad kui ka sportimis- ja meelelahutusvõimalused aitavad maja klientidega täita,“ rääkis Lomp. „Selver ei ole Viimsi elanikele võõras. Paljud valla elanikud on harjunud oma sisseoste tegema teistest Selveri keti kauplustest. Alates tänasest saavad siinsed kliendid võimaluse külastada Selverit oma kodukandis.“ Ta lisas, et kindlasti ootavad tarbijaid avapäevadel paljud huvitavad pakkumised ning samuti saab augusti lõpuni teha kõik SelveEkspressi ostud soodsamalt.

Lombi sõnul panustatakse Viimsi hüpermarketis ennekõike kodumaisele värskele kvaliteetsele kaubavalikule ja tänu tihedale koostööle klientidega kujuneb Selveri kaubavalik just sobivaks sealsele tarbijale. „Rikkalikust sortimendist ei puudu Selveri Köögi hõrgutised, värsked kulinaariatooted ning gurmeeosakond maailma maitsetega,“ rääkis Lomp. „Erilist rõhku pandi rannarahvale kohaselt kalavalikule, mille lett on tavapärasest märkimisväärselt pikem. Kaupluse avarat müügisaali ilmestab aga ainukordsena Eestis 22-meetrise ümbermõõduga rändrahn ja Tauno Kangro pronksskulptuur.“

Eesti kapitalil Selveri jaeketti kuulub nüüd 45 kauplust erinevates Eesti piirkondades. Selveri kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja Gruppi. Selver annab tööd 2300 inimesele.

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka