Vihmaeemaldaja, TURTLE WAX, 300 ml

6,99 € 23,30 €/l
1
Ribakood 5010322739989
Tootja TURTLE WAX INC.
Päritolumaa Ühendkuningriik
Tootekirjeldus
Unikaalne vahend klaasi ja läbipaistva plastiku töötlemiseks, mis teeb pinnad ülilibedaks. Vesi valgub tuuleklaasilt enne, kui see hakkab nähtavust halvendama. CLEARVUE tõrjub vett, lörtsi ja lund hoides vaatevälja selgena vähendades halva ilmaga sõidust tulenevat stressi ja pinget. Ideaalne ka kodus kasutamiseks (nt klaasvälisustel ja akendel).
Koostis
Sisaldab isopropanooli.
Hoiatused
Sisaldab isopropanooli. Väga tuleohtlik. Ärritab silmi. Aurud võivad põhjustada peapööritust või uimasust. Hoida lastele kättesaamatult. Hoida hästi ventileeritavas kohas. Hoida eemal süttimisallikast – Mitte suitsedada! Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti.
Kasutusjuhend
1. Pese ja KUIVATA klaaspind. 2. Niisuta puhast pehmet lappi vahendiga. 3. Kanna vahend KUIVALE klaasile ringliigutustega. 4. Lase kuivada, kuni pind muutub pisut hägusesks ning korda protseduuri nr 3. 5. Eemalda hägune kiht pihustades pinnale vett ning kuivatades seda paberkäterätiga senikaua, kuni klaas muutub läbipaistvaks ja läikivaks. Nõuanded Ära töötle klaasi niisketes tingimustes. Selleks, et efekt oleks pidevalt maksimaalne, töötle klaasi iga 2 kuni 3 nädala järel olenevalt ilmastikutingimustest. Kriimustustekindla plastiku ning UV-kindla või toonitud pinna korral testi eelnevalt sobivust. Ära lase vahendit tilkuda värvitud pindadele ega plastikule. CLEARVUE ei mõjuta kojameeste tavapärast kasutamist ega kulumist.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka