Veepehmendi tabletid, CALGON, 15 tk

7,49 € 0,50 €/tk
1
Ribakood 5997321701813
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Itaalia
Tootekirjeldus
Calgon 2in1 veepehmendustabletid pesumasinale, 30 tbl. KATLAKIVI- JA MUSTUSEVASTANE KAITSE*. LISAKAITSE MUSTUSE VASTU**. JUHTIVATE PESUMASINATOOTJATE ESIMENE SOOVITUS. ILMA CALGONITA: lubjasete, mustus ja pesuaine jäägid kogunevad trumli taha, filtrile ja torudele. See mitte ainult ei või põhjustada masina purunemist, vaid võib olla ka halva lõhna allikaks, mis takistab täiusliku pesemistulemuse saavutamist. KOOS CALGONIGA: kaitse katlakivi vastu tänu selle neutraliseerivale toimele, mis aitab kaitsta masina kõiki olulisi osi. Mustusevastased lisaained puhta masina heaks annavad kaitse, mis väldib halba lõhna põhjustava mustuse ja pesuaine jääkide kuhjumist.
Koostis
Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com. Koostis: 15-30% polükarboksülaadid.
Hoiatused
Mitte alla neelata. Allaneelamise korral pöörduda arsti poole. Silma sattumise korral loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Kasutusjuhend
1.Kasutage igal PESUKORRAL. 2. Lisage üks Calgoni tablett tavalisele pesuainele põhipesulahtris. 3. Doseerige pesuainet, nagu soovitatakse pehme vee korral. Parema tulemuse saavutamiseks kasutage koos fosfaadivabade pesuainetega. 4. Sobib kõikide kangatüüpidega.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka