Veepehmendaja, CALGON, 1 kg

7,99 € 7,99 €/kg
1
Ribakood 5900627043709
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Kaitseb katlakivi eest ja hoiab masina puhta. Aitab igal pesukorral kaitsta Teie masinat. Aitab igal pesukorral hoida masina puhta. Ilma Calgonita. Katlakivi, pori ja pesuvahendi jäägid kuhjuvad trumli taha, filtrissee ja torudesse. Lisaks masina purunemisele võib see olla ebameeldiva lõhna allikaks, mis takistab Teil saavutada ideaalset pesutulemust.
Koostis
Üle 30%-i Tseoliiti, alla 5%-i polükarboksülaati, mitteioonsed pindaktiivseid aineid.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral pöörduge Mürgistusteabekeskusese või arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Kasutusjuhend
Doseerimine: doseerige vastavalt vee karedusele, et saada täielik kaitse: väga kare vesi - 100 ml, kare vesi - 66 ml, keskmiselt kare vesi - 33 ml. 1. Kasutage igal pesukorral. 2. Lisage Calgon tavalisele pesuvahendile põhipesusahtlis. 3. Doseerige koguses, mida soovitatakse pehme vee puhul. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage fosfaadivabade pesuvahenditega. 4. Sobib igat tüüpi kangastega.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka