Värvipüüdja, K2R, 10 tk

3,49 € 0,35 €/tk
1
Hind Partnerkaardiga 1,99 €
Ribakood 9000101015928
Tootja HENKEL
Päritolumaa Ungari
Tootekirjeldus
Värvid eralduvad iga pesukorraga ning võivad värvida teie pesu. Samuti võib lahtine mustus kinnituda ja muuta riided aja jooksul tuhmiks. Tänu patenditud tehnoloogiale toimib leht magnetina, püüdes pesemise ajal endasse lahtise värvi ja mustuse ning kindlustades maksimaalse kaitse.
Koostis
>30% anioonsed pindaktiivsed ained, 15-30% mitteioonsed pindaktiivsed ained, <5% alifaatseid süsivesinikke.
Hoiatused
Teatud kangad võivad suurema tõenäosusega värvi anda: tumedad ja intensiivsete värvidega kangad ja kangad, mille värv pole kinnitunud. Selliste kangaste puhul tuleb kasutada suuremat lehtede arvu. Valgete ja värviliste kangaste koos pesemisel tuleb olla mõistlikult ettevaatlik. Uusi värvilisi rõivaid tuleb pesta eraldi vähemalt 6 esimest pesukorda. Voodiriideid, rätikuid ja teksapükse tuleb alati eraldi pesta. Kui kinnitumata värviga rõivastelt eraldub suures koguses värvi, pole tulemused garanteeritud. Järgige alati masinatootja juhiseid. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Kasutusjuhend
Enne kui panete masinasse pesu, pange leht (lehed) pesumasinasse, sisestage pesu ja pesuvahend ning käivitage pesuprogramm nagu tavaliselt. Peale pesuprogrammi lõppemist eemaldage koheselt leht ja riideesemed.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka