Valdkondade juhid

Küsimuste, ettepanekute ja probleemide korral kirjutage palun selver@selver.ee. Konkreetse kauplusega seotud küsimusele või murele saate kõige kiiremini lahenduse, kui helistate poe infoletti. Kõigi kaupluste kontaktid leiate siit.

Reklaami saatmine järgnevatele e-posti aadressidele on seadusevastane VÕS § 60.

 

Kristi Lomp

Juhatuse liige

Telefon: 667 3380

E-posti aadress: kristi.lomp@selver.ee

Hoolitsen selle eest, et Selver oleks esimene valik nii kliendile, töötajale kui koostööpartnerile. Luban head valikut värsket toidukaupa ning tagan professionaalse teeninduse igas meie poes.

 


 

Heli Laumets

Kaubandusjuht

Telefon: 667 3630

E-posti aadress: heli.laumets@selver.ee

Tagan kliendile alati abivalmi, kiire ja asjatundliku teeninduse ning värske kauba. Ootan klientide ja töötajate tagasisidet, et teha Selver veel paremaks poeks, kust saad alati kõik vajaliku koos suurepärase teenindusega.

 


 Agi Metsandi

Arendusdirektor

Telefon: 667 3140

E-posti aadress: agi.metsandi@selver.ee

Hoolitsen selle eest, et kliendi poeskäik oleks mugav ja stressivaba. Arendusmeeskond töötab selle nimel, et poe ülesehitus oleks lihtne ja loogiline ning kaupade paigutus mugav ja nägus. Meil on uuendusmeelsed ja loomingulised inimesed, kes ei tee kvaliteedis järeleandmisi.

 


 

Gunnar Obolenski

e-kaubandusjuht

Telefon: 5883 4727

E-posti aadress: gunnar.obolenski@selver.ee

e-Selveri eesmärgiks on pakkuda kõige mugavamat, kiiremat, lihtsamat, kvaliteetsemat, usaldusväärsemat ja kasutajasõbralikumat ostukogemust läbi Selveri interneti-hüpermarketi. Toimetame mugavalt kauba kulleriga kohale või väljastame kaupluse infoletis.

 


 

 

Katrin Riisalu

Ostudirektor

Telefon: 667 3815

E-posti aadress: Katrin.Riisalu@selver.ee

Ostumeeskonna prioriteet on pakkuda kliendile hea hinna ja kvaliteediga tooteid, mis oleksid kergelt kaupluses leitavad. Töötame iga päev selle nimel, et pakkuda uusi tooteid, erinevat ja laia kauba valikut igas Selveri kaupluses.

 


Triin Kaare

Turundusjuht

Telefon: 667 3232

E-posti aadress: triin.kaare@selver.ee

Selveris toimub iga päev palju toredat - pakume uusi tooteid, põnevaid kampaaniaid ning korraldame vahvaid üritusi. Luban, et kõik uudised jõuavad kiiresti, ilusas kuues ning õigete kanalite kaudu meie praeguste ja tulevaste klientideni. Toetame ka innukalt sporti – Selveri Tibu tiiva all on nii võrk- ja jalgpall ning linnajooksud.

 


 

Kristjan Anderson

Äriarvestuse juht

Telefon: 667 3115

E-posti aadress: kristjan.anderson@selver.ee

Minu meeskonna missiooniks on rääkida kaasa ja toetada numbriliste näitajatega Selveri igapäevast juhtimist ning õigete otsuste vastu võtmist. Analüüsime tänaseks saavutatud tulemusi ning püüame leida ideid ja võimalusi veel edukamaks tegutsemiseks tulevikus.

 


Meelis Peet

Sisekontrollijuht

Telefon: 667 3632

E-posti aadress: meelis.peet@selver.ee

  


 

Katrin Truve

Peajurist

Telefon: 667 3235

E-posti aadress: katrin.truve@selver.ee

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka