Vaibapuhastusvahend Gold, VANISH, 500 ml

5,49 € 10,98 €/l
1
Ribakood 5011417537930
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Vanish Oxi Action Spray – plekieemaldi vaipade ja polsterpindade puhastamiseks.
Hoiatused
Ohutusteave: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida sprei sissehingamist. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Mitte kokku segada klooripõhiste pleegitusainetega. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Peale kasutamist peske käed. Tundliku naha puhul on soovitatav kanda kindaid.
Kasutusjuhend
"Kuidas kasutada: Pöörake otsik asendisse ON. Puhastage plekk puhta lapi või švammiga. Pihustage Vanish´it plekile ja laske mõjuda maksimaalselt kuni 5 minutit mõjuda. Kasutades lappi või švammi, hõõruge õrnalt mustust eemaldades. Tõrksate plekkide korral võib olla vajalik seda tegevust korrata.
Kasutusnõuanded: Parima tulemuse saavutamiseks töödelge plekki viivitamatult. Võib kasutada villavaipadel. Alati kontrollige värvikindlust. Kui vaiba värv muutub, siis ärge toodet kasutage. Eemaldage lahtine mustus ja kuivatage märjad plekid puhta, absorbeeriva lapiga. Mitte kasutada velvetmaterjalidel, brokaadil ja materjalidel, mida ei või märjalt puhastada. Mitte kasutada siidil ja idamaistel kangastel.

"
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka