Vaharibad kehale-bikiinipiirkonnale, DEPIL FRUIT, 40 tk/pk

5,49 € 0,14 €/tk
1
Ribakood 8017990115784
Tootja EUROSIREL S.P.A
Päritolumaa Itaalia
Tootekirjeldus
Vaharibad tundlikule nahale E - vitamiini, mandli ja kookosõliga. Pakendis 40 vahariba kehale ja 6 puhastusrätikut peale depilatsiooni. Depilleerimine vaharibadega on kõige kiirem ja praktilisem moodus soovimatute karvade eemaldamiseks, kuna vaharibad eemaldavad koos karvaga ka karva juure. Vaharibad sobivad jalgadele ja ka väga tundliku bikiinipiirkonna depileerimiseks.
Koostis
Triethylene glycol rosinate, glyceryl rosinate, synthetic wax, cocos nucifera oil, parfym, prunus amigdalus dulcis peel oli, tocopheryl acetate
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silmade piirkonda. Kui nahk peale vahatamist hakkab tugevalt punetama, siis loputada vaha jäägid maha rohke veega. Kui tugev punetus ei taandu mõne aja jooksul, küsida meditsiinilist nõu. Soovitav mitte kasutada karvaste sünnimärkide, tüügaste, vistrike ja veenilaiendite korral. Esimest korda vaharibasid kasutades soovitame testida neid väiksel osal keha piirkonnas ja järgida tulemust 24h jooksul. Ei ole soovitav kasutada diabeetikutel, eakatel inimestel. Mitte kasutada rinna, skalbi, genitaalpiirkonnas. Vältida deodorantide ja alkoholi sisaldavate toodete kasutamist kohe peale vahatamist. Ainult välispidiseks kasutamiseks.
Kasutusjuhend
1) Hõõru vahariba mõni sekund oma käte vahel, et vaha soojeneks. 2) Tõmba ribad aeglaselt lahti. Kasuta iga riba uuesti, kuni see enam kinni ei jää. 3) Aseta riba nahale ja silu korduvalt oma karvakasvu suunas. Piirkond, kuhu riba asetatakse peab olema kuiv ja nahk mitteärritunud. 4) Seejärel tõmba riba kohe hästi kiiresti tagasi nina suunas. Hoia riba võimalikult naha lähedal ja hoia nahka ebamugvaustunde vältimiseks pingul. Mida kiiremini tõmbad, seda parem ja valutum!Korda süstemaatiliselt, et sul ükski koht vahele ei jääks. 5) Kui oled vahatamise lõpetanud, eemalda vahajäägid Aloe järelhooldussalvrätiga, mille leiate pakendist. Aloe rahustab ärritunud nahka. Vaharibasid on ohutu kasutada õrnades piirkondades nagu kaenlaalused ja bikiinipiirkond. Kui vahatad eriliseks sündmuseks, jäta kindlasti 24 tundi aega punetuse kadumiseks. Parima tulemuse saavutamiseks soovitav karva pikkus vähemalt 3mm. Nahka ei tohi eelnevalt kreemitada. Rasvase, higise naha korral soovitav kasutada eelnevalt talki. Lühiajaliselt võib tekkida löövet ärritunud piirkonda.
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka