Vahaplaastrid tundlikule nahale, VEET, 12 tk

6,49 € 0,54 €/tk
1
Ribakood 5900627027259
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Prantsusmaa
Tootekirjeldus
Veet Wax vaharibadega saate kohe sileda naha ja pehmuse, mis kestab kuni neli nädalat. Ribadesse on spetsiaalselt pandud mandliõli ja E-vitamiini, mis on tuntud oma tundlikule nahale kasulike omaduste poolest. Samuti on vaharibasid lihtne kasutada - spetsiaalne Easy Grip (mugav haarata) sakk aitab Teil saavutada eksperdi tehnika, karvade juurtelt eemaldamise ühe lihtsa liigutusega.
Koostis
Vaharibad: Ingredients: Triethylene Glycol Rosinate, Glyceryl Rosinate, Silica, Polyethylene, Parfum, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate. Wipes: Paraffinum Liquidum, Hexyldecyl Stearate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Limonene, Cedrus Atlantica Bark Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil.
Hoiatused
HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS
Esmaabi
- Vältige kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel, loputage koheselt hoolikalt rohke veega ja pöörduge arsti poole - Rasedatel naistel võib vaha tekitada siniseid laike. - Kui tunnete kasutamise ajal kipitust või kihelust, eemaldage koheselt toode kasutatud vahariba pahupoole, Perfect Finish Wipe`i või beebiõliga ning seejärel loputage hoolikalt külma veega. Põletustunde jätkumisel, pöörduge abisaamiseks arsti poole.
Ettevaatusabinõud
- Säilitage pakend või reklaamleht muudeks ettevaatusabinõudeks. - Enne kasutamist tutvuge ja järgige kõikide ettevaatusabinõude ja juhistega. - Sobilik kasutamiseks jalgadel, käsivartel, kaenlaalustel ja bikiini piirkonanas. - MITTE KASUTADA peal, näol, silmadel, ninal, kõrvadel, pärakul, genitaalidel, rinnanibudel ja muudel kehaosadel. - Mitte kasutada varikoossete veresoontel, armidel, sünnimärkidel, vistrikutel, katkisel, ärritunud, päikesepõletatud nahal või nahal, mille on varasemalt tekkinud vastureaktsioon vahale. - Jätke karvaeemalduste vahele alati 72 tundi. - Konsulteerige enne kasutamist oma arstiga, kui tarvitate nahka mõjutavaid ravimeid või kui põete nahahaigust, - Vahatmine ei ole sobilik vanematele inimestele, diabeetikutele või suukaudseid retinoide tarvitavatele inimestele.- Kui teil puudub varasem vahatamise kogemus, soovitame alustada karvade eemaldamist jagadelt. - Ainult varasema kogemuse põhjal liikuge edasi tundlikematele piirkondadele, nagu kaenlaalused ja bikiini. - Enne kasutamist veenduge, et Teie nahk oleks kuiv, ärrituseta, ning kreemi-, õli- või deodorandivaba.- Enne igat kasutamist KONTROLLIGE OMA NAHA REAKTSIOONI ja kandke vaha ainult väikesele, vahatamist soovivale alale ning eemaldage vastavalt kasutusjuhendile. Kui 24 TUNNI jooksul ei ilmne vastureaktsiooni, jätkake kasutamist. - Kui tunnete kasutamise ajal väiksematki kipitust/kihelust, eemaldage toode kasutatud vahariba pahupoolega koheselt, Perfect Finish Wipe´i või beebiõlig
Kasutusjuhend
5 SAMMU: Enne kasutamist lugege hoolikalt ettevaatusabinõusid.
1. Hõõruge vahariba käte vahel, et vaha soojeneks.
2. Hoides kinni Easy Grip™ sakist, tõmmake ribad aeglaselt lahti.
3. Asetage riba nahale, Easy Grip™ sakiga ots pahkluu suunas, ja hõõruge riba mitu korda karvakasvu suunas.
4. Hoides kinni Easy Grip™ sakist, tõmmake riba ühe kiire liigutusega enda suunas, hoides riba nahale võimalikult lähedal. Ebamugavustunde vältimiseks hoidke nahka pingul.
5. Peale vahatamist eemaldage üleliigne vaha järelhooldussalvrätiga.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka