Kaardimäng UNO , GAMES, 1 kmpl

5,99 € 5,99 €/tk
1
Ribakood 746775036720
Tootja MATTEL
Päritolumaa Hiina
Tootekirjeldus
Klassikalises kaardimängus UNO™, milles tuleb omavahel sobitada värve ja numbreid ning mille kaarte on kerge üles võtta, kuid keeruline maha tagasi panna, on lisapõnevust loodud kohaldatavate jokkeritega! Mängijad püüavad võidu oma kaartidest lahti saada, sobitades oma käes olevaid kaarte kordamööda kaardipaki kõige ülemise kaardiga. Erilisi tegevusi lubavad kaardid toovad mängu pöördelisi hetki ja aitavad sul oma vastaseid võita! Kasuta kaarti "Vaheta omanikku", et oma mängukaaslasega kaarte vahetada, ning kolme kohaldatavat (ja kustutatavat) jokkerit, et ise reegleid luua! Pakis on iga värvi (punane, roheline, sinine ja kollane) kohta 19 kaarti, lisaks kaheksa „Võta kaks üles“, „Muuda suunda“ ja „Passi“ kaarti igas värvitoonis, neli jokkerit, neli „Võta neli üles“, üks „Vaheta omanikku“ kaarti ja kolm kohaldatavat jokkerit. Kui sul pole ühtegi sobivat kaarti, pead ülesvõtupakist ühe üles võtma! Ära unusta hüüda „UNO“, kui sul on käes veel vaid üks kaart! Esimesena kaartidest lahti saanud mängija saab mängu eest punktid, mis on vastasmängijate kätte jäänud kaartide punktide summa. Esimene 500 punkti kogunud mängija on võitja.
Hoiatused
Soovituslik vanus alates 7. eluaastast. Hoiatus! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Tootest võib tekkida väikseid osi, mis võivad põhjustada lämbumisohtu.
Kasutusjuhend
Get Wild 4 UNO!™ komplekti kuulub 112 kaarti ja juhend. Värvid ja kujundus võivad muutuda. Mängu saab korraga mängida 2-10 mängijat.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka