Üldpuhastusvahend Floral Fiesta, AJAX, 1 l

2,49 € 2,49 €/l
1
Ribakood 5900273472939
Tootja COLGATE-PALMOLIVE SIA
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Ajax BDC Floral Fiesta Spring Flowers universaalne puhastusvahend põrandatele ja teistele suurtele pindadele meeldiva piibelehelõhnaga. Värske aroom säilib 24 tundi. Toodetud Poolas.
Koostis
< 5%: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteanioonsed pindaktiivsed ained; Parfüüm, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Glutaral, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone.
Hoiatused
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisaldab klorometüülisotiasolinooni ja metüülisotiasolinooni. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.
Kasutusjuhend
Suurte pindade puhastamisel lisada kaks korgitäit poolele ämbrile veele. Ei vaja loputamist. Raskesti eemaldatavatel plekkidel kasutada lahjendamata, pärast puhastada pehme niiske lapiga. Mitte kasutada happetundlike pindade, näiteks marmori, paekivi, malmvannide või kahjustatud emailpindade puhastamiseks.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka