Üldpuhastusvahend Floral Fiesta, AJAX, 1 l

2,49 € 2,49 €/l
1
Ribakood 5900273462213
Tootja COLGATE-PALMOLIVE SIA
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Ajax BDC Floral Fiesta Lilac universaalne puhastusvahend põrandatele ja teistele suurtele pindadele meeldiva sirelilõhnaga. Unikaalne õhu käes aktiveeruv värskus, mis eraldab lillelõhna enam kui 24 tunni jooksul. Puhastab pinnad sügavuti, muutes need säravaks, ilma hõõrumise ja loputamiseta. Ph neutraalne – sobib õrnadele pindadele (marmor, keraamilised pinnad...). Toodetud Poolas.
Koostis
< 5%: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteanioonsed pindaktiivsed ained; Parfüüm, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Glutaral, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone.
Hoiatused
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisaldab linalooli, klorometüülisotiasolinooni ja metüülisotiasolinooni. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.
Kasutusjuhend
Suurte pindade puhastamisel lisada kaks korgitäit poolele ämbrile veele. Ei vaja loputamist. Raskesti eemaldatavatel plekkidel kasutada lahjendamata, pärast puhastada pehme niiske lapiga.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka