Üldpuhastusvahend Optimal 7 Disinfectant, AJAX, 500 ml

2,99 € 5,98 €/l
1
Ribakood 8718951012301
Tootja COLGATE-PALMOLIVE
Päritolumaa Kreeka
Tootekirjeldus
Ajax Disinfection pihustatav puhastusvahend ühendab topelttoimes tõhusad puhastusained ja kloori desinfitseerivad omadused. Puhastab kodus sügavuti kõik pesu vajavad pinnad. Desinfitseerib – hävitab 99,99% bakteritest, sügavpuhastab, likvideerib hallituse ja viirused. Loa number: 0855/11. Toodetud Kreekas.
Koostis
<5% mitteioonsed pindaktiivsed ained; Naatriumhüpokloriid 1.58g/100g - 0.92g/100g; desinfektant; lõhnaaine.
Hoiatused
Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi. Ohtlik veeorganismidele, pikaajaline toime. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. NAHALE (või juustele) SATTUMISE KORRAL: võtta viivitamata kõik saastunud rõivad seljast. Loputada nahka veega/loputada duši all. ALLANEELAMISE KORRAL: loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. Hoiatus! Mitte kasutada koos teiste toodetega. Segust võib eralduda ohtlikke gaase (kloori).
Kasutusjuhend
Pihustada ühtlaselt puhastatavale pinnale, lasta mõjuda 15 minutit, loputada niiske käsnaga ja kuivatada pehme lapiga. Mitte kasutada kangastel, vaipadel ja mööblikatetel. Marmor-, puit- või metallpindade puhul soovitame proovida toote sobivust väikesel, pilgu eest varjatud kohal. Kasutada üks kuni kaks korda nädalas.

Sarnased tooted:

Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka
Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka