Üldpuhastusvahend desinfitseeriv, SANYTOL, 500 ml

2,79 € 5,58 €/l
1
Ribakood 3045200700005
Tootja MARCA CEYS INTERNATIONAL, S.L.SOCIEDAD U
Päritolumaa Hispaania
Tootekirjeldus
Desinfitseeriv üldpuhastusvahend Sanytol 500ml eukalüptilõhnaline on praktiline pleegitusvaba puhastusvahend, kus on ühendatud puhastamine ja desinfitseerimine. Sanytol üldpuhastusvahend hävitab 99,9% kõikidest bakteritest, seen mikroorganismidest ja viirustest. Samal ajal eemaldab tõhusalt ka muu mustuse kahjustamata pindu. Sobib kõikide pestavate pindade puhastamiseks köögis, vannitoas, tualettides, elutoas, lastetoas jne. Ei sisalda valgendajat.
Koostis
:0,5% chloride Didecyldimetylammonium, <5%mitteioonseid pindaktiivseid aineid, katioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaaineid.
Hoiatused
Mitte kasutada rõivastel, mis puutuvad pidevalt kokku imikute või loomadega. Tekstiilide ja õrnad tasapindade korral, proovida toodet mitte nähtavatel pindadel. Mitte kasutada koos teiste puhastusvahenditega (valgendi tüüpi). Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Mitte allaneelata. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. ALLANEELAMISE KORRAL: halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA.
Kasutusjuhend
Saab puhastada: Köögid, prill-lauad, sanitaarseadmed, vesilukud, keraamilised plaadid, pestavad pinnad, elektriseadmed, madratsid, vaibad, tekid, sohvad, telefonid, arvutid, lastehooldusvahendid (wc potid, vannid...), prügikastid. Toiduga kokkupuutuvatel pindadel, mänguasjadel ja imikute või loomadega kokkupuutuvatel pindadel laske toimida 15 min ning loputage seejärel rohke kraaniveega.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka