Torupuhastusvahend, TIRET, 500 ml

5,29 € 10,58 €/l
1
Hind Partnerkaardiga 3,49 €
Ribakood 5997321741833
Tootja RECKITT BENCKISER
Päritolumaa Poola
Tootekirjeldus
Tiret Turbo - eemaldab ummistused ainult 5 minutiga. Lahustab efektiivselt kõik orgaanilised ained (juuksed, rasv...). Selle tihe geel toimib kiiremini kui vedelik, kuna läheb läbi seisva vee, et otse rünnata ummistust. Ühekordse doosi kujul on see kasutamisel praktiline ja ohutu. Ilma ammoniaagi lõhnata. See on ohutu torudele (isegi plasttorudele).
Koostis
5-15% klooripõhiseid pleegitusaineid, alla 5% anioonseid pindaktiivseid aineid, alla 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid.
Hoiatused
ETTEVAATUST. Sisaldab naatriumhüpokloritit ja naatriumhüdroksiidi. Võib söövitada metalle. Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi. Väga mürgine veeorganismidele. Ettevaatust! Mitte kasutada koos teiste toodetega. Segust võib eralduda ohtlikke gaase (kloori). Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kanda kaitsekindaid/kaitseriietust/kaitseprille/kaitsemaski. ALLANEELAMISE KORRAL: loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. NAHALE SATTUMISE KORRAL: võtta viivitamata kõik saastunud rõivad seljast. Loputada nahka veega/loputada duši all. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. Saastunud rõivad enne järgmist kasutamist pesta. Hoida luku taga. Mahuti kõrvaldada sobivasse pakendikonteinerisse/sisu kõrvaldada ohtlike jäätmete kogumiskohta vastavalt kohalikele ja riiklikele määrustele.
Kasutusjuhend
Valage ½ pudelit vanni või kraanikausi äravooluavasse või lisage vette. Jätke 5 minutiks seisma. Kui toru on väga ummistunud, jätke kauemaks kui 5 minutit. Loputage kuuma veega. Soovitatav doseerimine: 1 pudel 1-2 kasutuskorraks.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka