Toidulisand Magnex 375mg+B6, LOODUSTOODE, 62,8 g

5,99 € 95,38 €/kg
1 tk
Tootja VITABALANS OY
Päritolumaa Soome
Ribakood 6410530087619
SKU T000019368
Magneesium on vajalik mineraal luudele, lihastele, südamele, vereringele ja närvisüsteemile. Magneesium on rakusiseselt seotud rohkem kui 300 biokeemilise ensümaatilise reaktsiooniga, osaledes energia metabolismis ja valkude ning nukleiinhapete sünteesis. Magneesium reguleerib lihaste kontraktsioone. Seetõttu põhjustabki magneesiumi puudus jalgade krampe. Kui kannatate lihaskrampide all, võib enne magamaminekut manustatav magneesiumi sisaldav toidulisand öiseid lihaskrampe leevendada. Organismi magneesiumivarud võivad ammenduda ja defitsiit areneda stressi, ebapiisava toitumise, diabeedi, rohke alkoholitarbimise, suurenenud füüsilise koormuse ja mõnede ravimite tarvitamise tagajärjel. Magnex toidulisand on maosõbralik, kuna ta neutraliseerib maohapet ega ole seetõttu magu ärritav ka pikaajalisel kasutamisel.
Päevane annus 1 tablett sisaldab: magneesiumi: 375 mg, vitamiin B6: 2,2 mg. Suhkruvaba, LAKTOOSivaba, GLUTEENivaba, pärmivaba. Vitamiin B6 tõhustab magneesiumi toimet.
1 tablett päevas
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Päevast annust mitte ületada. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist.Tervislik eluviis on oluline.