Toidulisand Lacto Seven, LOODUSTOODE, 20 tbl

5,49 € 686,25 €/kg
1
Ribakood 6410530084472
Tootja VITABALANS OY
Päritolumaa Soome
Tootekirjeldus
Lactoseven on ainus piimhappebaktereid sisaldav toode, mis koosneb seitsmest erinevast piimhappebakterite tüvest Lactobacillus and Bifidobacterium). Elus piimhappebakterid, mida kutsutakse probiootikumideks, on kasulikud bakterid. Nad taastavad ja hoiavad soolestikus loomulikku mikrofloorat, tugevdavad immuunsüsteemi ja tagavad seedetrakti korrashoiu.
Koostis
Lacto seven sisaldab looduslikku kiudainet - inuliini. Inuliin toimib kasulike bakterite toitekeskkonnana, aidates probiootikumidel sooleseina külge kinnituda, soodustades nende paljunemist ja ainevahetust. Päevane annus 2-4 tabletti sisaldab: elus piimhappebaktereid 0,8-1,6x109 pmü, inuliini 600-1200 mg.Suhkruvaba, LAKTOOSivaba, GLUTEENivaba, pärmivaba.
Säilitamine ja kasutamine
Täiskasvanud: 1-2 tabletti kaks korda päevas. Üle 2-aastased lapsed: 1 tablett kaks korda päevas. Tabletti võib purustada ja segada mahla või veega.
Hoiatused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Päevast annust mitte ületada. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist.Tervislik eluviis on oluline.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka