Toidukaupade ostujuhid

Reklaami saatmine järgnevatele e-posti aadressidele on tulenevalt VÕS § 60 seadusevastane

 

Jana Vilbo

Ann-Kristin Adamson

Toidukaupade ostujuht

Telefon: 667 3173

E-posti aadress: ann-kristin.adamson@selver.ee

Piimatooted, juustud, rasvad (võid, margariinid, võided), jahud, tangained, makaronid, riisid, tervisekaubad, toidulisandid, käsimüügiravimid.

 


 

Sirli Moks

Toidukaupade ostujuht

Telefon: 667 3162

E-posti aadress: sirli.moks@selver.ee

Värske liha, lihatooted, lihakonservid, külmutatud tooted, jäätised.

 


 

Marjaane Kalf

Toidukaupade ostujuht

Telefon: 667 3809

E-posti aadress: marjaane.kalf@selver.ee

Puu- ja köögivili, värske kala, mereannid, kalatooted, kalakonservid, lõike- ja potililled.

 


 

Jaana Aint

Toidukaupade ostujuht

Telefon: 667 3817

E-posti aadress: jaana.aint@selver.ee

Leib, sai, Selveri Küpsetuspunkt, kondiitritooted, valmistoidud, kohv ja kakao, lemmikloomakaubad.

 

 


viktoria zakrevskaja

Viktoria Zakrevskaja

Toidukaupade nooremostujuht

Telefon: 667 3698

E-posti aadress: viktoria.zakrevskaja@selver.ee

Munad, kiirtoit (helbed, müslid, müslibatoonid, pudrud, kastmed ja puljongid, paja- ja nuudliroad, magusad kiirroad), valmistoidud purgis, tee, hoidised (mesi, moosid, marmelaadid, magusad kastmed, määrded, kompotid),  beebitoit.

 

 


maire pello

Maire Pello

Toidukaupade ostujuht

Telefon: 667 3225

E-posti aadress: maire.pello@selver.ee

Maiustused, küpsised-näksid, maitseained, maailma köök, kastmed.

 


 

 Silva Staub

Toidukaupade ostujuht

Telefon: 667 3784

E-posti aadress: silva.staub@selver.ee

Alkoholivabad joogid, kange alkohol, lahja alkohol, tubakatooted.

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka