Suuvesi Zero, LISTERINE, 500 ml

5,99 € 11,98 €/l
1
Ribakood 3574661021775
Tootja CILAG GMBH INTERNATIONAL
Päritolumaa Itaalia
Tootekirjeldus
Listerine suuvesi Zero 500 ml. Maheda maitsega suuvesi, ei sisalda alkoholi. Võitleb tõhusalt bakterite vastu, mis põhjustavad hambakattu ja halba hingeõhku. Sisaldab fluoriidi, muudab hambad lagunemisele vastupidavamaks.Värskendab hingeõhku.
Koostis
Aqua, Propylene Glycol, Sorbitol, Poloxamer 407, Sodium Lauryl Sulfate, Eucalyptol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Methyl Salicylate, Thymol, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Menthol, Sucralose, Aroma, CI 42053. Sisaldab naatriumfluoriidi (220 ppm F).
Hoiatused
Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Ei sobi kasutamiseks alla 6-aastastele lastele. Mitte kasutada, kui pudeli korki kattev kile oli ostes katki. Mitte lahjendada, alla neelata ega valada pudelist otse suhu. Fluoriidi sisaldavate toodete kasutamisel konsulteerige enne suuvee tarvitamist oma hambaarstiga.
Kasutusjuhend
Mõju on eriti tõhus, kui suuvett kasutatakse hommikul ja õhtul pärast hammaste pesemist. Valage klaasi 20 ml (neli teelusikatäit) suuvett, loputage suud 30 sekundit ja sülitage suuvesi välja. Soovitatav suuvee kogus 6- kuni 12-aastastele lastele – 10 ml.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka