Suuvesi Smart Rinse lastele al 6. eluaastast, LISTERINE, 250 ml

3,99 € 15,96 €/l
1
Ribakood 3574660469325
Tootja JOHNSON & JOHNSON
Päritolumaa Itaalia
Tootekirjeldus
Listerine Smart Rinse 250 ml. Sisaldab fluoriidi, mis tugevdab hambaid ja vähendab hambaaukude teket. Kasutades suuvett kaks korda päevas võitleb see halbade bakterite vastu, mis on ühed peamised hambakatu ja igemehaiguste tekitajad. See värvib ära ka pärast hambapesu suhu jäänud toiduosakesed, mis muutuvad suuvee väljasülitamisel kraanikausis nähtavaks ning on lapsele õpetlikuks näiteks.
Koostis
Aqua, Sorbitol, Aroma, Phosphoric acid, Sucralose, Cetylpyridinium chloride, Sodium fluoride, Menthol, Disodium phosphate, Benzyl alcohol, CI 16035, CI 42053. Sisaldab naatriumfluoriidi (0,022 % w/v 100 ppmF).
Kasutusjuhend
Kasutada kaks korda päevas pärast hammaste pesemist. Eemaldage kork ja pigistage pudelit, täites korgi 10 ml jooneni. Kallake suuvesi klaasi. Loputage suud 60 sekundit ja sülitage suuvesi välja. Jälgige oma last, et ta suuvett alla ei neelaks. Pärast iga kasutuskorda sulgege pudel kohe korgiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei sobi kasutamiseks alla 6-aastastele lastele. Mitte alla neelata. Mitte kasutada, kui pudeli korki kattev kile oli ostes katki. Fluoriidi sisaldavate toodete kasutamisel konsulteerige enne suuvee tarvitamist oma hambaarstiga.Mitte süüa või juua 30 minuti jooksul pärast suuvee kasutamist. Ei sisalda alkoholi.

Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka