Selver avas Maardus uue kaupluse

Selver avas Maardus uue kaupluse

1.12.2016

Täna avas Maardus Pärli Keskuses uksed 47. Selver. Uue poe müügipindala suuruseks on 974 m² ning selles Selveris saab tööd üle 30 inimese.

„Maardu piirkonna elanikud on kaupluse avamist juba aastaid oodanud,“ sõnas Selveri juht Kristi Lomp. “Seega loodame kiiresti võita Maardu elanike poolehoiu ning saada kohalike inimeste esimeseks toidupoe valikuks”, lisas Lomp.

Uues Maardu Selveris pööratakse erilist tähelepanu kohaliku elaniku kauba eelistusele, kelle soove arvestades on koostatud poe sortiment, mille hulgas on üle 9000 toote. Eelkõige keskendutakse kaupluses rikkalikule ja mitmekesisele toidukauba valikule, aga kindlasti leiavad kliendid poest ka peamised esmatarbe- ning tööstuskaubad.

Lisaks heale sortimendile on pood varustatud SelveEkspressi teenusega, kus kliendil on võimalik iseteenindust kasutades enda ostud sooritada kiiresti ja mugavalt. Samuti on poes olemas e-Selveri väljastuspunkt, kuhu on võimalik alates 12. detsembrist endale kaup tellida ilma arvuti tagant lahkumata.

Kristi Lombi sõnul on tänasel päeval konkurents jaekaubanduses tihedam kui kunagi varem. Avatavate poodide puhul muutub üha tähtsamaks nende asukoht, sest inimesed soovivad, et toidupood asuks nende igapäevasele liikumistrajektoorile võimalikult lähedal.

Eesti kapitalil Selveri jaeketti kuulub 47 kauplust erinevates Eesti piirkondades. Selveri poode külastab üle 100 000 inimese päevas. Selver annab tööd enam kui 2400 inimesele.

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka