Vahaplaastrid tundlikule nahale, VEET, 12 tk

6,49 € 0,54 €/шт
1
Штрих 5900627027259
Производитель RECKITT BENCKISER
Страна происхождения Франция
Описание
Veet Wax vaharibadega saate kohe sileda naha ja pehmuse, mis kestab kuni neli nädalat. Ribadesse on spetsiaalselt pandud mandliõli ja E-vitamiini, mis on tuntud oma tundlikule nahale kasulike omaduste poolest. Samuti on vaharibasid lihtne kasutada - spetsiaalne Easy Grip (mugav haarata) sakk aitab Teil saavutada eksperdi tehnika, karvade juurtelt eemaldamise ühe lihtsa liigutusega.
Ингредиенты
Vaharibad: Ingredients: Triethylene Glycol Rosinate, Glyceryl Rosinate, Silica, Polyethylene, Parfum, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate. Wipes: Paraffinum Liquidum, Hexyldecyl Stearate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Limonene, Cedrus Atlantica Bark Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil.
Предупреждения
HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS
Esmaabi
- Vältige kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel, loputage koheselt hoolikalt rohke veega ja pöörduge arsti poole - Rasedatel naistel võib vaha tekitada siniseid laike. - Kui tunnete kasutamise ajal kipitust või kihelust, eemaldage koheselt toode kasutatud vahariba pahupoole, Perfect Finish Wipe`i või beebiõliga ning seejärel loputage hoolikalt külma veega. Põletustunde jätkumisel, pöörduge abisaamiseks arsti poole.
Ettevaatusabinõud
- Säilitage pakend või reklaamleht muudeks ettevaatusabinõudeks. - Enne kasutamist tutvuge ja järgige kõikide ettevaatusabinõude ja juhistega. - Sobilik kasutamiseks jalgadel, käsivartel, kaenlaalustel ja bikiini piirkonanas. - MITTE KASUTADA peal, näol, silmadel, ninal, kõrvadel, pärakul, genitaalidel, rinnanibudel ja muudel kehaosadel. - Mitte kasutada varikoossete veresoontel, armidel, sünnimärkidel, vistrikutel, katkisel, ärritunud, päikesepõletatud nahal või nahal, mille on varasemalt tekkinud vastureaktsioon vahale. - Jätke karvaeemalduste vahele alati 72 tundi. - Konsulteerige enne kasutamist oma arstiga, kui tarvitate nahka mõjutavaid ravimeid või kui põete nahahaigust, - Vahatmine ei ole sobilik vanematele inimestele, diabeetikutele või suukaudseid retinoide tarvitavatele inimestele.- Kui teil puudub varasem vahatamise kogemus, soovitame alustada karvade eemaldamist jagadelt. - Ainult varasema kogemuse põhjal liikuge edasi tundlikematele piirkondadele, nagu kaenlaalused ja bikiini. - Enne kasutamist veenduge, et Teie nahk oleks kuiv, ärrituseta, ning kreemi-, õli- või deodorandivaba.- Enne igat kasutamist KONTROLLIGE OMA NAHA REAKTSIOONI ja kandke vaha ainult väikesele, vahatamist soovivale alale ning eemaldage vastavalt kasutusjuhendile. Kui 24 TUNNI jooksul ei ilmne vastureaktsiooni, jätkake kasutamist. - Kui tunnete kasutamise ajal väiksematki kipitust/kihelust, eemaldage toode kasutatud vahariba pahupoolega koheselt, Perfect Finish Wipe´i või beebiõlig
Руководство по эксплуатации
5 SAMMU: Enne kasutamist lugege hoolikalt ettevaatusabinõusid.
1. Hõõruge vahariba käte vahel, et vaha soojeneks.
2. Hoides kinni Easy Grip™ sakist, tõmmake ribad aeglaselt lahti.
3. Asetage riba nahale, Easy Grip™ sakiga ots pahkluu suunas, ja hõõruge riba mitu korda karvakasvu suunas.
4. Hoides kinni Easy Grip™ sakist, tõmmake riba ühe kiire liigutusega enda suunas, hoides riba nahale võimalikult lähedal. Ebamugavustunde vältimiseks hoidke nahka pingul.
5. Peale vahatamist eemaldage üleliigne vaha järelhooldussalvrätiga.

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше