Vahaplaastrid Natural Inspirations Aloe Vera, VEET, 12 tk

6,99 € 0,58 €/шт
1
Штрих 5900627063813
Производитель RECKITT BENCKISER
Страна происхождения Франция
Описание
Veet Natural Inspiratsions ready-to-use (loomulikud inspiratsioonid kasutamiseks valmis) vaharibad annavad Teie nahale sileduse, mis kestab kuni 28 päeva ja toimib isegi lühikestele ning rasketele juustele. Lisatud on naturaalne Aaloe Vera, tuntud oma niisutava toime tõttu. Jätab naha niisutatuks ja silmnähtavalt pehmeks. Dermatoloogiliselt testitud.
Ингредиенты
Wax Strips: Triethylene GlycolRosinate, Glyceryl Rosinate, Silica, Polyethylene, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Parfum, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77891, CI 61565, CI 47000 Wipes: Mineral Oil, Hexyldecyl Stearate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil
Предупреждения
Säilitage pakend ettevaatusabinõudeks. Enne kasutamist lugege ja järgige kõiki ettevaatusabinõusid ja kasutusjuhendit. Sobilik kasutamiseks jalgadel, käsivartel, kaenlaalustes & bikiini piirkonnas. Mitte kasutada peal, näol, silmadel, ninal, kõrvadel, päraku või genitaalide ümbruses, rinnanibudel ja muudel kehaosadel. Mitte kasutada varikoossete veresoontel, armidel, sünnimärkidel, vistrikutel, katkisel, ärritunud, päikesepõletatud nahal või nahal, mille on varasemalt tekkinud vastureaktsioon karvaeemaldus kreemile. Jätke karvaeemalduste vahele alati 72 tundi. Konsulteerige enne kasutamist oma arstiga, kui tarvitate nahka mõjutavaid ravimeid või kui põete nahahaigust. Vahatamine ei sobi vanematele inimestele, diabeetikutele või inimestele, kes tarvitavad suukaudseid retinoide. Kui teil puudub varasem vahatamise kogemus, soovitame alustada karvade eemaldamist jagadelt. Ainult varasema kogemuse põhjal liikuge edasi tundlikematele piirkondadele, nagu kaenlaalused ja bikiini piirkonna. Enne kasutamist veenduge, et Teie nahk on kuiv, ärrituseta, kreemi, õli ja deodorandivaba. Enne igat kasutamist kontrollige oma naha reaktsiooni ja kandke vaha ainult väikesele, soovitud alale ning eemaldage vastavalt kasutusjuhendile. Kui 24 tunni jooksul ei ilmne vastureaktsiooni, jätkake kasutamist. Kui tunnete kasutamise ajal väiksematki kipitust/kihelust, eemaldage toode viivitamatult vahariba pahupoolega ja loputage hoolikalt külma veega. Põletustunde jätkumisel, pöörduge abisaamiseks arsti poole. Nahk võib olla pärast kasutamist lühikese aja jooksul tundlik, vältige kriimustusi. Pärast kasutamist soovitame 24 tunni jooksul mitte kasutada deodoranti või muud lõhnastatud toodet, kunstliku päevitust soodustavat vahendit, ujuda või päevitada. Kui Perfect Finish puhastuslapid saavad otsa, kasutage beebiõli. Ärge kasutage vaha eemaldamiseks vett, seepi või alkoholi. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.
Руководство по эксплуатации
Veet Natural Inspirations™ vaharibad normaalsele ja kuivale nahale. Tunnetage looduse puudutust uute Veet Natural Inspirations™ vaharibadega. Veet Natural Inspirations™ vaharibad on 90%* tehtud loodusliku päritoluga koostisosadest ning annavad pika-ajalise sileduse kuni 28 päevaks. Tänu uuele koostisele männipuu vaigu ja Aloe Veraga, mis on tuntud oma niisutavate omaduste poolest, jätab see naha niisutatuks ja puudutusel pehmeks. Dermatoloogiliselt testitud. ETTEVAATUSABINÕUD: Säilitage pakend. Lugege ja järgige ettevaatusabinõusid ja kasutusjuhist. Sobib kasutamiseks jalgadel, kätel, kaenaalustel ja bikiinipiirkonnas. EI SOBI kasutada peas, näo, silmadel, ninal, kõrvadel, päraku ümbruses, suguelunditel ja nibudel ega teistel kehaosadel. Mitte kasutada veenilaienditel, armidel, sünnimärkidel, kahjustunud, ärritunud või päikesepõletusega nahal ega nahal, millel on varem tekkinud vastureaktsioon vahatamisel. Karvaeemalduste vahe peab olema vähemalt 72 tundi. Kui kasutate mingeid ravimeid, mis võivad nahale mõjuda, või teil on mingi nahahaigus, konsulteerige enne kasutamist arstiga. Kui olete eakas, suhkruhaige või võtate suukaudseid retinoide, siis vahatamine Teile ei sobi. Kui Te ei ole varem vahatanud, soovitame alustada karvaeemaldusega jalgadelt. Alles siis, kui olete omandanud kogemusi, liikuge kaenlaaluste ja bikiinipiirkonna tundlikuma naha juurde. Enne kasutamist olge veendunud, et teie nahk on kuiv, ärrituseta ja kreemi-, õli- ning deodorandivaba. Enne igat kasutamist TESTIGE OMA NAHAREAKTSIOONI, pannes toote juhendeid järgides väikesele osale nahapiirkonnast, mida soovite vahatada, ja eemaldades selle. Kui 24 TUNNI jooksul vastureaktsiooni ei teki, võite alustada kasutamist. Kui tunnete vahatamise ajal kihelust või kipitust, eemaldage toode kohe riba tagumise poolega, järelhooldussalvräti või beebiõliga ja loputage piirkond põhjalikult veega. Kui ebameeldiv tunne püsib, pöörduge arsti poole. Sama ala mitte vahatada rohkem kui üks kord.

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше