Vahaplaastrid Debut, VEET, 10 tk

4,99 € 0,50 €/шт
1
Штрих 5900627044799
Производитель RECKITT BENCKISER
Страна происхождения Франция
Описание
Teie nahk jääb käegakatsutavalt siledaks kuni 4 nädalaks! Veet vaharibad eemaldavad Teie karvad juurtelt ja on tõestatud, et need kasvavad tagasi peenemate ja pehmematena. Mõõtke karvu ribadele trükitud 1.5mm märgiste järgi, et kindel olla nende sobivas pikkuses. Jälgige nahatüüpi, Veet EasyGrip Wax Strips vaharibad normaalsele nahale on värvivabad ja sisaldavad võiseemiku võid, mis on hästi tuntud nahasõbralike omaduste poolest.
Ингредиенты
Wax strips: Triethylene, Glycol Rosinate, Glyceryl, Rosinate, Silica, Polyethylene, Parfum, Paraffinum, Liquidum, Butyrospermum, Parkii Butter, BHA, BHT, CI 77891, CI 15850. Wipes:Paraffinum, Liquidum, Hexyldecyl, Stearate, Parfum, Tocopheryl, Acetate, Citrus, Aurantium Dulcis, PeelOil, Limonene, Cedrus, Atlantica Bark, Oil, Pelargonium, Graveolens, FlowerOil.
Предупреждения
Hoida lastel kättesaamatus kohas. Vältige kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel, loputage koheselt hoolikalt rohke veega ja pöörduge arsti poole. Rasedatel naistel võib vaha tekitada siniseid laike. Kui tunnete kasutamise ajal kipitust või kihelust, eemaldage koheselt toode kasutatud vahariba pahupoole, Perfect Finish Wipe`i või beebiõliga ning seejärel loputage hoolikalt külma veega. Põletustunde jätkumisel, pöörduge abisaamiseks arsti poole. Säilitage pakend või voldik muudeks ettevaatusabinõudeks. Enne kasutamist tutvuge kõikide ettevaatusabinõudega ja järgige kasutusjuhendit. Sobilik kasutamiseks jalgadel, käsivartel, kaenlaalustel ja bikiini piirkonanas. Mitte kasutada peal, näol, silmadel, ninal, kõrvadel, pärakul, genitaalidel, rinnanibudel ja muudel kehaosadel. Mitte kasutada varikoossete veresoontel, armidel, sünnimärkidel, vistrikutel, katkisel, ärritunud, päikesepõletatud nahal või nahal, mille on varasemalt tekkinud vastureaktsioon vahale. Jätke karvaeemalduste vahele alati 72 tundi. Konsulteerige enne kasutamist oma arstiga, kui tarvitate nahka mõjutavaid ravimeid või kui põete nahahaigust. Vahatmine ei ole sobilik vanematele inimestele, diabeetikutele või suukaudseid retinoide tarvitavatele inimestele. Kui teil puudub varasem vahatamise kogemus, soovitame alustada karvade eemaldamist jagadelt. Ainult varasema kogemuse põhjal liikuge edasi tundlikematele piirkondadele, nagu kaenlaalused ja bikiini. Enne kasutamist veenduge, et Teie nahk oleks kuiv, ärrituseta, ning kreemi, õli- või deodorandivaba. Enne igat kasutamist kontrollige oma naha reaktsiooni ja kandke vaha ainult väikesele, vahatamist soovivale alale ning eemaldage vastavalt kasutusjuhendile. Kui 24 tunni jooksul ei ilmne vastureaktsiooni, jätkake kasutamist. Kui tunnete kasutamise ajal väiksematki kipitust/kihelust, eemaldage toode kasutatud vahariba pahupoolega koheselt, Perfect Finish Wipe´i või beebiõliga ja seejärel loputage hoolikalt külma veega.
Руководство по эксплуатации
Veet karvaeemalduskreem toimib karva juure lähedal isegi lühikestel karvadel, andes sileduse kuni nädalaks. Kuivale nahale mõeldud koostis on rikastatud šeavõiga, mis on tuntud oma nahka niisutavate omaduste poolest, ja lõhnastatud liilia aroomiga. Seega ei saa Te ainult sileda naha, vaid ka siidiselt pehme ja taastatud naha – ja tagasikasvavad karvad tunduvad pehmemad ka. Võtab aega 3-6 minutit. Ilus sile nahk ainult 3 sammuga: 1. Enne kasutamist lugege ettevaatusabinõusid. Toimimisaeg ei tohi ületada 6 minutit. Kasutades spaatli kurvilisemat otsa, kandke Veet kreem ühtlaselt nahale laiali, nii et kõik karvad oleksid täielikult kaetud. 2. Jätke kreem nahale 3 minutiks, seejärel eemaldage spaatliga kreem väikeselt testalalt. Kui karvad tulevad kergesti ära, kasutage spaatli laiemat või kitsamat otsa, sõltuvalt kehaosast, et eemaldada ülejäänud karvad. Kui Teie karvad on tõrksamad, jätke kreem nahale kokku kuni 6 minutiks – aga mitte kauemaks. 3. Loputage nahka põhjalikult veega, et eemaldada kreem täielikult, ning seejärel kuivatage. Ettevaatusabinõud: Säilitage välispakend kõigi ettevaatusabinõude pärast. Enne kasutamist lugege ja järgige kõiki ettevaatusabinõusid ja juhendeid. Mõeldud kasutamiseks jalgadel, kätel, kaenlaalustel ja bikiinipiirkonnas. EI SOBI kasutamiseks peas, näol, silmadel, ninal, kõrvadel, päraku, suguelundite või nibude piirkonnas või muudel kehaosadel. Ärge kasutage veenilaienditel, armidel, sünnimärkidel, vinnilisel, katkisel, ärritunud või päikesepõletusega nahal või nahal, millel on varem karvaeemalduskreemide suhtes vastureaktsioon tekkinud. Karvaeemalduste vahele jätke alati vähemalt 72 tundi. Kui kasutate mingeid ravimeid, mis võivad nahale mõjuda, või Teil on mingi nahahaigus, konsulteerige enne kasutamist arstiga. Enne igat kasutamist TESTIGE ALATI OMA NAHA REAKTSIOONI, kandes kreemi juhendeid järgides väikesele osale nahapiirkonnast.

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше