Väetisepulgad õitsvatele taimele, SUBSTRAL, 30 tk

2,99 € 0,10 €/шт
1
Штрих 5010272071641
Производитель THE SCOTTS COMPANY
Страна происхождения Польша
Описание
Mineraalne täisväetis mikroelementidega erinevate õitsvate ja lehtdekoratiivsete taimede väetamiseks toas ja õues. Vital-Activ ja Raud-Plus koostises tugevdab taimi tagades taimede parima võimaliku kasvu ja arengu juurtest õiteni. Annab pikaajalise ja rikkaliku õitsemise ning lehtedele intensiivse rohelise värvuse, hoides ära nende enneaegset kolletumist. Tasakaalustatult väetatud taim on vastupidavam haigustele ja kahjuritele. Toime 2-kuud.
Предупреждения
Hoida lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Säilitada originaalpakendis temperatuuril +5-+30°C, otsese päikese eest varjatud kuivas kohas. Säilivusaeg mitte alla 60 kuu. Valmistamise aeg vaata pakendilt. Kasutusaeg ei ole piiratud.
Руководство по эксплуатации
Mõõda lillepoti läbimõõt ja vaata mitu pulka vajad. Poti läbimõõt 8-9 cm 1/2 pulka; 10-12 cm 1-2 pulka; 13-16 cm 3 pulka; 17-20 cm 4-5 pulka jne. Järgi taime puhkeaega – ära lisa pulki november-jaanuar. aastaringselt kasvavate taimede puhul kasuta talvisel ajal 1/2 väetamise normi.
Pulgad suru mulda taime ja potiserva vahe keskkohta, potiservast umbes 1 cm kaugusele. Korda väetamist iga kahe kuu tagant.
Suvelilled
Rõdukastid, -amplid ja õuepotid 3-5 pulka taime kohta ühtlase vahega.

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше