Üldpuhastusvahend Floral Fiesta, AJAX, 1 l

2,49 € 2,49 €/л
1
Цена с Партнерской картой 1,69 €
Штрих 5900273472939
Производитель COLGATE-PALMOLIVE SIA
Страна происхождения Польша
Описание
Ajax BDC Floral Fiesta Spring Flowers universaalne puhastusvahend põrandatele ja teistele suurtele pindadele meeldiva piibelehelõhnaga. Värske aroom säilib 24 tundi. Toodetud Poolas.
Ингредиенты
< 5%: anioonsed pindaktiivsed ained, mitteanioonsed pindaktiivsed ained; Parfüüm, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Glutaral, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone.
Предупреждения
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisaldab klorometüülisotiasolinooni ja metüülisotiasolinooni. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.
Руководство по эксплуатации
Suurte pindade puhastamisel lisada kaks korgitäit poolele ämbrile veele. Ei vaja loputamist. Raskesti eemaldatavatel plekkidel kasutada lahjendamata, pärast puhastada pehme niiske lapiga. Mitte kasutada happetundlike pindade, näiteks marmori, paekivi, malmvannide või kahjustatud emailpindade puhastamiseks.

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше