Toidulisand Magnex 375mg+B6, LOODUSTOODE, 60 tbl

5,49 € 5,49 €/шт
1
Штрих 6410530087619
Производитель VITABALANS OY
Страна происхождения Финляндия
Описание
Magneesium on vajalik mineraal luudele, lihastele, südamele, vereringele ja närvisüsteemile. Magneesium on rakusiseselt seotud rohkem kui 300 biokeemilise ensümaatilise reaktsiooniga, osaledes energia metabolismis ja valkude ning nukleiinhapete sünteesis. Magneesium reguleerib lihaste kontraktsioone. Seetõttu põhjustabki magneesiumi puudus jalgade krampe. Kui kannatate lihaskrampide all, võib enne magamaminekut manustatav magneesiumi sisaldav toidulisand öiseid lihaskrampe leevendada. Organismi magneesiumivarud võivad ammenduda ja defitsiit areneda stressi, ebapiisava toitumise, diabeedi, rohke alkoholitarbimise, suurenenud füüsilise koormuse ja mõnede ravimite tarvitamise tagajärjel. Magnex toidulisand on maosõbralik, kuna ta neutraliseerib maohapet ega ole seetõttu magu ärritav ka pikaajalisel kasutamisel.
Ингредиенты
Päevane annus 1 tablett sisaldab: magneesiumi: 375 mg, vitamiin B6: 2,2 mg. Suhkruvaba, laktoosivaba, gluteenivaba, pärmivaba. Vitamiin B6 tõhustab magneesiumi toimet.
Хранение и использование
1 tablett päevas
Product Warnings
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Päevast annust mitte ületada. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist.Tervislik eluviis on oluline.

Сопутствующие товары

Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше
Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить