Toidulisand Lacto Seven, LOODUSTOODE, 20 tbl

5,49 € 686,25 €/кг
1
Штрих 6410530084472
Производитель VITABALANS OY
Страна происхождения Финляндия
Описание
Lactoseven on ainus piimhappebaktereid sisaldav toode, mis koosneb seitsmest erinevast piimhappebakterite tüvest Lactobacillus and Bifidobacterium). Elus piimhappebakterid, mida kutsutakse probiootikumideks, on kasulikud bakterid. Nad taastavad ja hoiavad soolestikus loomulikku mikrofloorat, tugevdavad immuunsüsteemi ja tagavad seedetrakti korrashoiu.
Ингредиенты
Lacto seven sisaldab looduslikku kiudainet - inuliini. Inuliin toimib kasulike bakterite toitekeskkonnana, aidates probiootikumidel sooleseina külge kinnituda, soodustades nende paljunemist ja ainevahetust. Päevane annus 2-4 tabletti sisaldab: elus piimhappebaktereid 0,8-1,6x109 pmü, inuliini 600-1200 mg.Suhkruvaba, LAKTOOSivaba, GLUTEENivaba, pärmivaba.
Хранение и использование
Täiskasvanud: 1-2 tabletti kaks korda päevas. Üle 2-aastased lapsed: 1 tablett kaks korda päevas. Tabletti võib purustada ja segada mahla või veega.
Предупреждения
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Päevast annust mitte ületada. Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitumist.Tervislik eluviis on oluline.

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше