Делайте покупки в интернет-магазине Selver – закажите с доставкой на дом или придите за заказом сами!

Tekstiili puhasti Power Out harjaga, TURTLE WAX GREEN LINE, 400 ml

7,99 € 19,97 €/l
1 tk
Производитель TURTLE WAX INC.
Страна происхождения Ühendkuningriik
Штрих 5010322783388
SKU H000107645
Eemaldab vaevata toidu-, joogi- ja muud plekid ning mustuse. Ette nähtud tekstiilpindade puhastamiseks sõidu- ja veoautodes, bussides, laevadel ja kodus. Eriline Odor-X® tehnoloogia eemaldab lõhnad molekulaartasemel. Jätab kangale kaitsekihi. Pooljäigad harjased eemaldavad mustuse ja lemmikloomade karvad pinda kahjustamata.
Sisaldab <5% alifaatsedid süsivesinikke, anioonseid pindaktiivseid aineid, amfoteerseid pindaktiivseid aineid, mitteioonseid pindaktiivseid aineid, fosfaate. Lõhnaained Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Linalol, Hexyl Cinnamal, Limonene.
Ettevaatust. Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C.
Kasutamine. Üldpuhastus. Eemaldage tolmuimejaga kogu lahtine mustus. Loksutage pakendit põhjalikult ja pihustage ühtlaselt pinnale. Hõõruge vaht harjaga kangakiududesse. Pühkige pind üle puhta lapiga. Plekieemalduseks laske vahendil kuni üks minut toimida ja alles seejärel hõõruge plekki harjaga. Sissekuivanud plekid võivad vajada korduvat puhastamist. Enne kasutamist kontrollige vahendi sobivust väikesel varjatud alal. Kui vahend kahjustab pinda, loobuge kasutamisest.