Pulgakomm XXL Trio, CHUPA CHUPS, 29 g

0,49 € 16,90 €/кг
1
Штрих 46065780
Производитель CHUPA CHUPS
Страна происхождения Россия
Описание
Erimaitselised pulgakommid mullinätsutäidisega. Maitsete assortii: maasikas ja kiivi; koola ja sidrun; õun ja troopilised viljad; tutti-frutti ja ananass.
Ингредиенты
Maasika-kiivimaitseline mullinätsutäidisega pulgakomm. Koostisosad: suhkur, glükoosisiirup, närimiskummi alus, happed (sidrunhape, piimhape), toiduvärvid (peedipunane, karmiin, kurkumiin, klorofülli ja klorofülliini vasekompleksid), niiskusesäilitaja (glütserool), lõhna- ja maitseained, emulgaator (SOJAletsitiin), antioksüdant (Е321). Võib sisaldada PIIMA- ja ODRAjääke. Õuna-troopiliste viljade maitseline mullinätsutäidisega pulgakomm. Koostisosad: suhkur, glükoosisiirup, närimiskummi alus, happed (sidrunhape, piimhape), toiduvärvid (peedipunane, kurkumiin, klorofülli ja klorofülliini vasekompleksid, paprikaekstrakt), niiskusesäilitaja (glütserool), lõhna- ja maitseained, emulgaator (SOJAletsitiin), antioksüdant (Е321). Võib sisaldada PIIMA- ja ODRAjääke. Koola-sidrunimaitseline mullinätsutäidisega pulgakomm. Koostisosad: suhkur, glükoosisiirup, närimiskummi alus, happed (sidrunhape, piimhape), niiskusesäilitaja (glütserool), toiduvärvid (peedipunane, kurkumiin), lõhna- ja maitseained, linnaseekstrakt (ODRAst), emulgaator (SOJAletsitiin), antioksüdant (Е321). Võib sisaldada piimajääke. Tutti-Frutti- ananassimaitseline mullinätsutäidisega pulgakomm. Koostisosad: suhkur, glükoosisiirup, närimiskummi alus, happed (sidrunhape, piimhape), niiskusesäilitaja (glütserool), toiduvärvid (peedipunane, antotsüaanid, kurkumiin), lõhna- ja maitseained, emulgaator (SOJAletsitiin), antioksüdant (Е321). Võib sisaldada PIIMA- ja ODRAjääke.
Пищевая ценность
Hа 100 граммов:
Энергия (кДж/ккал) 1548,1kJ/370kcal
Жиры (г) 0,00
Из которых насыщенных жирных кислот (г) 0,00
Углеводы (г) 91,00
Из которых сахаров (г) 74,00
Белки (г) 0,00
Соль (г) 0,01
Хранение и использование
Säilitada temperatuuril 18±3ºC ja suhtelisel õhuniiskusel kuni 75%. Vältida otsest päiksevalgust. Sisaldab mänguasja. Täiskasvanu järelevalve on soovitatav. Sisaldab plastikkotti. Pisidetailid võivad sattuda suhu või hingamisteedesse. Võib põhjustada lämbumist.

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше