Püksmähkmed Elite Soft 3, HUGGIES, 6-11 kg/54 tk

20,90 € 0,39 €/шт
1
Штрих 5029053546995
Производитель KIMBERLY-CLARK
Страна происхождения Китай
Описание
Huggies® Elite Soft püksmähmed on meie kõige pehmemad püksmähkmed, sama õrnad nagu ema kallistus! Lõhnatud, hingavad materjalid ja üle 10 000 mikropoori tagavad õhuringluse, et beebi nahk saaks hingata kogu päeva. Pehme, väikeste padjakestega pealiskiht imab niiskuse sekunditega luues kaitsva barjääri beebi tundliku naha ja väljaheite vahel. Venivad küljed ja pehme vöö sobituvad täpselt beebi keha ja kõhukese suurusega, et aktiivne beebi tunneks end mugavalt ja vabalt. Imavad kanalid juhivad niikuse ühtlaselt laiali kogu mähme ulatuses, aidates vähendada mähkme pundumist ja rippumist. Niiskusindikaator muudab mähkme märgudes värvi, andes märku, mil on aeg mähet vahetada. Lihtne kasutada: tõmba jalga nagu aluspüksid, eemaldamiseks rebi lahti küljeõmblus. Sobivad 6-11kg beebile. Huggies® Elite Soft - Teie kallistus on inspiratsiooniks meile.
Предупреждения
Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.
Руководство по эксплуатации
Ühekordseks kasutamiseks mõeldud püksmähkmeid saab kanda nagu tavalisi aluspükse ning hõlpsasti avada eemaldades need külje peal asetsevast kinnituskohast.

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше