Puhastuskreem Lemon Cream, CIF, 540 g

2,59 € 4,80 €/кг
1
Цена с Партнерской картой 1,99 €
Штрих 8710908808838
Производитель UNILEVER
Страна происхождения Венгрия
Описание
Cif Lemon mikrokristallidega puhastuskreem. Ettevaatusabinõud: Puhastusvahend kõvadele pindadele. Mitte alla neelata. Ei sobi linoleumi, naha, vaipade, tekstiili, kodumasinatel olevate kirjade ja sümbolite puhastamiseks. Vältida pikemat kokkupuudet värvitud pindade ja alumiiniumiga. Õrnade pindade ja materjalide, uute või ebatavaliste, värvitud pindade ja alumiiniumpindade puhul testige toodet esialgu märkamatul kohal, pärast kasutamist loputage toode koheselt maha ning vältige tugevat hõõrumist.
Ингредиенты
< 5% anioonsed pindaktiivsed ained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, seep, lõhnaained, Limonene, Benzisothiazolinone, Linalool, Geraniol.
Предупреждения
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Sisaldab 1,2-bensisotiasool-3-oon. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.
Руководство по эксплуатации
"Kasutamine: kandke pinnale niiske käsna või lapiga, seejärel pühkige ära ja loputage. Mitte kasutada linoleumil, nahal ja tekstiilil ning vältida pikka kokkupuudet värvitud -ja alumiiniumpindadega.
Õrnade pindade ja materjalide, kõigi uut/ebatavalist tüüpi pindade, värvitud puidu ja alumiiniumpindade puhul, proovige enne silmatorkamatul kohal, loputage koheselt peale kasutamist ja vältige tugevat hõõrumist. Sobib keraamilistele pindadele (laske pliidiplaadil jahtuda ning loputage hoolikalt enne pliidi kasutamist)."

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше