Õhuvärskendaja spray, AIR WICK, 345 ml

3,29 € 9,54 €/л
1
Цена с Партнерской картой 1,99 €
Штрих 3059943015050
Производитель RECKITT BENCKISER
Страна происхождения Польша
Описание
Tutvustame Air Wicki õhuvärskendit Aqua Mist, mis toob Teie koju looduse värskuse. Tänu gaasivabale pihustile eraldab Aqua Mist loomulikumal viisil Air Wicki Aqua essentse – imeliselt värskendavaid aroome, mis on inspireeritud veetaimedest.
Ингредиенты
Koostisosade teave: www.rbeuroinfo.com
Product Warnings
Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. ALLANEELAMISE KORRAL: võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. Sisaldab Benzisothiazolinone,Chloromethylisothiazolinone. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi.
Usage Conditions
1. Eemaldage roheline kaitsekork, et vabastada pihusti. 2. Suunake pihusti näost eemale ja vajutage vähemalt kolm korda päästikule, et toode hakkaks pihustama. 3. Igal kasutuskorral täiusliku pihuse saamiseks hoidke püstises asendis ja vajutage tugevalt päästikule. 4. Mida rohkem pihustate, seda kauem värskus püsib. 5. Hoida jahedas kohas ja eemal otsesest päikesevalgusest. HOIATUS: toode sisaldab osi, mis võivad põhjustada lämbumisohtu. Kasutada hästiventileeritavas alas. Mitte pihustada toidule, lemmikloomadele või nende magamisasemetele. Pihustamisel võivad mõned kõvad pinnad muutuda niiskeks ja libedaks. Vältida libisemist või kukkumist.

Сопутствующие товары

Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше
Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить