Делайте покупки в интернет-магазине Selver – закажите с доставкой на дом или придите за заказом сами!

Õhuvärskendaja Pure Cherry Blossom, AIR WICK, 250 ml

4,19 € 16,76 €/l
1 tk
Производитель RECKITT BENCKISER
Страна происхождения Ungari
Штрих 5900627066302
SKU H000090018
Uus Air Wick Pure aerosool-õhuvärskendi Kirsiõied eemaldab lõhnad ilma märga pihust eraldamata ning jätab ruumi värske ja meeldiva aroomi.
Sisaldab: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahüdro-2,3,8,8-tetrametüül-2-naftalenüül)etanoon, butüülfenüülmetüülpropionaal, alfa-heksüülkaneelaldehüüd.
Eriti tuleohtlik aerosool. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kasutada ainult vastavalt juhendile. Mahuti on rõhu all: kuumutamisel võib lõhkeda. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse.
SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Lõhnade suhtes tundlikud inimesed peavad olema selle toote kasutamisel ettevaatlikud. Õhuvärskendid ei asenda häid hügieeniharjumusi. Aerosooli mitte sisse hingata. Kasutada hästiventileeritavas kohas.
Hoidke pudelit püstises asendis, suunake endast eemale ja tõmmake tugevalt päästikut ning pihustage ruumi keskosa suunas.