Mähkmed Ultra Comfort 4 Boy, HUGGIES, 8-14 kg kg/66 tk

12,00 € 0,18 €/шт

17,99 € 0,27 €/шт

1
Штрих 5029053543611
Производитель KIMBERLY-CLARK
Страна происхождения Чехия
Описание
Huggies® Ultra Comfort Boy värviliste Disney® kangelaste joonistustega lõhnatud teipmähkmed on disainitud spetsiaalselt poistele, et pakkuda rõõmu väikestele tšempionitele. Imavad kanalid juhivad niikuse ühtlaselt laiali kogu mähme ulatuses, et vähendada mähkme pundumist ja rippumist. Ainulaadne, pehme imav sisekiht absorbeerib vedeliku ja niiskuse sekunditega, asudes täpselt seal kus poistel vaja - kõhule lähemal. Mähkmed istuvad hästi tänu jalgade vahelisele anatoomilisele kujule. Läbimõeldud mugavus - elastne, pehme seljaosa ja pikad ümardatud nurkadega korduvsuletavad teibiribad, mis kinnituvad kogu värvli ulatuses, aitavad mähkme kinnitatada vastavalt beebi kehakujule, tagavad beebi liikumisvabaduse ning hoiavad mähkme turvaliselt paigas.
Предупреждения
Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.
Руководство по эксплуатации
Ühekordseks kasutamiseks mõeldud teipmähkmed on varustatud korduvsuletavate teibiribadega, mida saab kinnitada kogu mähkme ulatuses. Kinnita mähe vastavalt beebi kehakujule. Peale kasutamist keera mähe rulli ja kinnita mähme kinnitusribadega.

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше