Koogivorm Tradition, lahtikäiv klaaspõhjaga 26 cm, DR.OETKER, 1 tk

22,90 € 22,90 €/шт
1
Штрих 4044935014400
Производитель LEIFHEIT
Страна происхождения Германия
Описание
"Dr.Oetkeri kõrge kvaliteediga koogivorm on küljelt avatav. Suurepärased mittenakkuvad omadused. Lõikekindel alus- küpseta ja aseta kook koos klaaspõhjaga lauale. Puuviljahappekindel. Väga kerge puhastada.
Diameeter Ø 26 cm, kõrgus 6,5 cm. Valmistatud Saksamaal. Vorm on valmistatud süsinikterasest, mistõttu on vorm tugev, vastupidav ja säilitab oma kuju ka ahjus küpsetisi valmistades. "
Руководство по эксплуатации
Kasuta temperatuuril kuni +230°C. Klaasi võib pesta nõudepesumasinas, kuid vormi mitte! Tähelepanu: vormi pesemine nõudepesumasinas halvendab mittenakkumisefekti. Toidu segamiseks / tõstmiseks tuleks kasutada kas puidust või silikoonist vahendeid, kuna metallist vahendid võivad kahjustada toote pinda ja lühendada oluliselt tema kasutusaega. Nõu tuleks pesta soojas seebivees. Puhastamiseks on eelistatud mitte kasutada nõudepesumasinat, kuna pesusool või muud vahendid kahjustavad nõu kattekihiga pinda (kuivatavad seda). Peale pesu tuleks nõu kuivatada pehme rätikuga ning hoiustamisel tuleks hoiduda metallist toodete üksteise otsa ladustamisest (kasutada pehmendust toodete vahel)

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше