Koera kuivtoit looma- ja linnulihaga, CHAPPI, 9 kg

15,89 € 1,77 €/кг
1
Штрих 5900951252839
Производитель MARS
Страна происхождения Польша
Описание
Chappi on täisväärtuslik ja tasakaalustatud kuivtoit koertele toetades nende toitumist kõrge kvaliteediliste toitainetega. Chappi koeratoit sisaldab lihaste tugevdamiseks vajalikku proteiini ning küllastumata rasvhapped täidavad igapäevase energiavajaduse. Vajalikud omega 3 ja 6 rasvhapped hoiavad koera karva läikiva ning hooldavad nahka. Antioksüdantne koostis ergutab koera üldist immuunsust.
Ингредиенты
Teravili, taimset päritolu kõrvalsaadused, liha ja loomsed kõrvalsaadused (sh 4% veiseliha punakates graanulites, 4% linnuliha pruunides graanulites), õlid ja rasvad, mineraalained, köögiviljad (sh 4% porgandit oranžides graanulites, 4% herneid rohelistes graanulites). Toorvalk 20 g; toorrasv 7,5 g; toortuhk 8 g; toorkiud 3 g; kaltsium 1,8 g; fosfor 1,3 g.
Пищевая ценность
Hа 100 граммов:
Энергия (кДж/ккал) 1389,1kJ/332kcal
Хранение и использование
Suletuna 548 päeva +0ºC…+40ºC.
Руководство по эксплуатации
Soovitame pakkuda nii CHAPPI märg- kui ka kuivtoitu. Koera vajadused võivad erineda sõltuvalt aktiivsusest, tõust ja vanusest, seetõttu võite korrigeerida toidu kogust. Kohanemine muudatustega menüüs võib võtta aega. Kuidas toita oma koera? Lisaküsimuste korral külastage meie veebilehte või kontakteeruge infoliini kaudu. Värske joogivesi peab alati saadaval olema. Antud toitmisjuhendit kasutades veenduge, et Teie koer on terve ja keha füüsiline seisund hea. Säilitada suletuna jahedas ja kuivas.

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше