Kiisueine lihavalik 4-pakk, WHISKAS, 4x100 g

1,69 € 4,23 €/кг
1
Цена с Партнерской картой 1,19 €
Штрих 4770608252762
Производитель MARS
Страна происхождения Польша
Описание
WHISKAS® pakub teie kassile loomupäraselt meeldivaid toite tema igas eluetapis. Valitud looduslikud koostisosad koos vitamiinide ja mineraalidega pakuvad kassile kõiki tervislikuks eluks vajalikke toitaineid. Tsingi ja päevalilleõliga, mis on looduslikud oomega-6-rasvhapete allikad, mis toetavad ja hoiavad naha ning karva korras. Tasakaalustatud mineraalikogusega, et toetada kuseteede toimimist.
Ингредиенты
Kanaliha ja roheliste hernestega: liha ja loomsed kõrvalsaadused (sh 4% kanaliha), köögiviljad (sh 4% rohelisi herneid), teravili, mineraalained, suhkrud.
Veiselihaga: liha ja loomsed kõrvalsaadused (sh 4% veiseliha), teravili, mineraalained, suhkrud.
Kalkunilihaga: liha ja loomsed kõrvalsaadused (sh 4% kalkuniliha), teravili, mineraalained, suhkrud.
Lambaliha ja porganditega: liha ja loomsed kõrvalsaadused (sh 4% lambaliha), köögiviljad (sh 4% porgandit), teravili, mineraalained, suhkrud. toorvalk 8 g; toorrasv 4,7 g; toortuhk 1,7 g; toorkiud 0,3 g; niiskus 84.
Пищевая ценность
Hа 100 граммов:
Энергия (кДж/ккал) 322,2kJ/77kcal
Хранение и использование
Suletuna 730 päeva +5ºC…+45ºC
TOITMISJUHEND: Uue toiduga kohanemine võib võtta aega, pakkuge talle toidukogust, mis vastab tema vajadustele. Ülekaalulise kassi puhul vähendage päevast toidukogust.
Руководство по эксплуатации
Uue toiduga kohanemine võib võtta aega, pakkuge talle toidukogust, mis vastab tema vajadustele. Ülekaalulise kassi puhul vähendage päevast toidukogust. Kuidas? Lisaküsimuste korral külastage meie veebilehte või kontakteeruge infoliini kaudu. Värske joogivesi peab olema alati saadaval. Serveerida toatemperatuuril.

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше