Easy suus lahust gran 125mg N14 /sidruni, ESPUMISAN, 28 g

6,99 € 249,64 €/кг
1
Штрих 4013054018514
Производитель BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP)
Страна происхождения Германия
Описание
Espumisan® Easy graanuleid kasutatakse seedetraktis gaasi kogunemisest põhjustatud kõhupuhituse leevendamiseks ning sellega seotud kõhu pingetunde, meteorismi, ülakõhu survetunde ja kuuldava sooleperistaltika korral. Espumisan® Easy graanulid lahustuvad kergesti suus, mistõttu toimeaine jõuab kiiresti seedetrakti, kus see oma toimet avaldab.
Ингредиенты
Üks kotike sisaldab 125 mg simetikooni. Abiained on sorbitool, talk, õunhape, sidruni lõhna- ja maitseaine ning koore lõhna- ja maitseaine.
Хранение и использование
Hoida temperatuuril kuni 25 °C. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Antud meditsiiniseade sisaldab sorbitooli. Palun pidage enne Espumisan Easy graanulite võtmist nõu oma arstiga, kui arst on teile öelnud, et te ei talu teatud suhkruid. Pöörduge alati oma arsti poole, kui teil esinevad pika aja vältel ja ebaselge põhjusega seedetrakti kaebused. Simetikoon avaldab ainult füüsikalist toimet ja aine ei imendu seedetraktist. Seetõttu on kõrvaltoimete teke simetikooni kasutamisel ebatõenäoline. Siiski, kui te täheldate endal ükskõik milliseid kõrvaltoimeid, rääkige sellest oma arstile või apteekrile. Espumisan® Easy soovitatav annus: Täiskasvanud ja üle 14-aastased noorukid: ühe kotikese sisu enne või pärast sööki. Vajaduse korral võib ühe kotikese sisu võtta ka enne magamaminekut. Vajaduse korral võib igakordse annuse suurendada kahe kotikeseni. Ööpäevas ei tohi võtta üle 8 kotikese, mis vastab 1000 mg simetikoonile.

6 - 14-aastased lapsed: ühe kotikese sisu enne või pärast sööki. Vajaduse korral võib ühe kotikese sisu võtta ka enne magamaminekut. Ööpäevas ei tohi võtta üle 3 kotikese, mis vastab 375 mg simetikoonile. Graanulite võtmine on väga mugav. Valage graanulid kotikesest otse keelele ja neelake need alla. Soovi korral võite peale juua veidi vett. Võtke Espumisan® Easy graanuleid nii kaua, kuni ebamugavustunne kõhus on kadunud, aga mitte kauem kui 30 päeva. Kui haigusnähud süvenevad ega leevendu, peate pöörduma arsti poole. Kui te unustasite Espumisan® Easy graanuleid võtta, siis jätkake kasutamist annust muutmata.
Tähelepanu! Toidulisandite kasutamine ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.

Сопутствующие товары

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше