E-Selver laienes Raplasse ja Kehrasse ning pakub nüüd kilekotivaba ostlemise võimalust

E-Selver laienes Raplasse ja Kehrasse ning pakub nüüd kilekotivaba ostlemise võimalust

2.08.2019

E-Selveri teeninduspiirkond laienes 1. augustist Harju- ja Raplamaal, nüüd saab kaupu mugavalt koju või kontorisse tellida Raplas, Kehras, Turbas, Riisiperes, Harju-Ristis, Padisel, Kernus, Haibas, Kaius, Juurus, Alus, Hagudis ning paljudes väiksemates kohtades (teeninduspiirkonna kaart).

Foto: Liina Prohhorov

„Eesti suurima e-toidupoena tunneme vastutust jõuda võimalikult paljude Eesti inimesteni. Näha on, et e-poe teenus on aina populaarsem – kes on selle mugava võimaluse üks kord ära proovinud, jääbki teenust kasutama,“ ütles Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

Lomp lisas, et olulise täiendusena on nüüdsest e-Selveri klientidel võimalus valida, kas kaup pakitakse kile- või paberkotti.

„Oleme võtnud suunaks kilepakendite mahu vähendamise ja laiendame keskkonnasõbralike pakendite, nt paberkottide ja biolagunevate kilekottide valikut. Nüüd astume neid samme ka e-kaubanduses,“ selgitas Lomp.

Pakendisoovist tuleb e-Selveri tellimust täites teada anda märkuste lahtris. Kilekott jääb aga pakendina kasutusse sügavkülmutatud toodete puhul, millele otsitakse samuti keskkonnasäästlikumat alternatiivi.

E-Selveri kliendid saavad Tallinnas ja selle lähiümbruses tellida kaupa 12 Selveri infoletti, kus on e-Selveri väljastuspunktid (vt lähemalt siit). Tallinnas, Harjumaal, Raplamaal ja Pärnus ning linna lähiümbruses saab kaupu koju tellida kulleriga.

Esitades tellimuse kella 16.30-ks (kojuveo ajaaken tuleks reserveerida juba e-Selveri keskkonda sisenemisel), toimetab kuller tellitud kauba valitud aadressil kokkulepitud kellaajal samal päeval. Pärnus ja Pärnumaal tuleb samal päeval tellimuse täitmiseks teha e-poe ost kella 13-ks.

Tellida saab nii arvutist, tahvlist kui ka mobiilist.

Eestis kõige kasutajasõbralikumaks valitud e-Selver on kättesaadav enam kui poolele Eesti elanikkonnast. E-Selver on Eesti kõige suurima teeninduspiirkonna ja rikkalikuma valikuga e-toidupood. Lisaks toidukaupadele on e-Selveri valikus laialdaselt tööstuskaupu ja koduelektroonikat.

Maksta saab kõigi Eesti levinumate pangalinkide kaudu või krediitkaardiga. Osa saab alati ka kõigist Selveri sooduskampaaniatest. 

Eesti kapitalil põhinevasse Selveri jaeketti kuulub Eesti suurima kojuveopiirkonna ja käibega e-pood ning 53 kauplust, mille all on ca 100 000 ruutmeetrit müügipinda. Selveri kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd enam kui 2900 inimesele. 2018. aasta müügitulu oli 454,3 miljonit eurot ning kliendid tegid aasta jooksul 38,8 miljonit ostu.

 

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше