Depilatsioonikreem Gen-Z Sensitive, VEET, 90 ml

4,99 € 55,44 €/л
1
Штрих 5900627092745
Производитель RECKITT BENCKISER
Страна происхождения Франция
Описание
Avastage Veet karvaeemalduskreem. Kogege siledat nahka ja õrna õunalõhna samaaegselt tõhusa ja lihtsa karvaeemaldusega. Veet mitte ainult ei niisuta teie nahka kuni 24 tundi, vaid annab ka pikaajalise sileduse.
Ингредиенты
INGREDIENTS: Aqua, Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Paraffinum Liquidum, Calcium Hydroxide, Ceteareth-20, Talc, Glycerin, Parfum, Polyethylene, Sodium Gluconate, Butyrospermum Parkii Butter, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citric Acid.
Предупреждения
Ettevaatusabinõud: Säilitage välispakend kõigi ettevaatusabinõude ja kasutusjuhendite pärast. Enne kasutamist lugege ja järgige kõiki ettevaatusabinõusid ja juhendeid. Toimimisaeg ei tohi ületada 6 minutit. Mõeldud kasutamiseks jalgadel, kätel, kaenlaalustel ja bikiinipiirkonnas. EI SOBI kasutamiseks peas, näol, silmadel, ninal, kõrvadel, päraku, suguelundite ja nibude piirkonnas või muudel kehaosadel. Ärge kasutage veenilaienditel, armidel, sünnimärkidel, vinnilisel, vigastatud, ärritunud või päikesepõletusega nahal või nahal, millel on varem karvaeemalduskreemide suhtes vastureaktsioon tekkinud. Karvaeemalduste vahele jätke alati vähemalt 72 tundi. Kui kasutate mingeid ravimeid, mis võivad nahale mõjuda, või teil on mingi nahahaigus, konsulteerige enne kasutamist arstiga. Enne igat kasutamist TESTIGE ALATI OMA NAHA REAKTSIOONI, kandes kreemi juhendeid järgides väikesele osale nahapiirkonnast, mida soovite töödelda, ja eemaldades selle. Kui 24 TUNNI jooksul vastureaktsiooni ei teki, võite alustada kasutamist. Kui tunnete kasutamise ajal kihelust/kipitust, eemaldage kohe toode ja loputage põhjalikult külma veega. Kui põletav tunne püsib, pöörduge arsti poole. Pärast kasutamist võib nahk lühiajaliselt olla tundlikum, seega vältige kratsimist. Pärast kasutamist soovitame oodata 24 tundi, enne kui kasutate antiperspiranti või mõnda teist parfümeeriatoodet, ujute, päevitate või kasutate kunstlikku päevitust. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS. Allaneelamise korral pöörduge arsti poole ja näidake välispakendit. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduge arsti poole. Sisaldab leelist ja tioglükolaati. Toode võib muuta pinnad libedaks. Vältida vaipadele, riietele ja põrandale sattumist.
Руководство по эксплуатации
Võtab aega 3*- 6 minutit. Ilus sile nahk ainult 3 sammuga: 1. Enne kasutamist lugege hoolikalt ettevaatusabinõusid. Kasutades spaatli kurvilisemat otsa, kandke Veet kreem ühtlaselt nahale laiali, nii et kõik karvad oleksid täielikult kaetud. 2. Jätke kreem nahale 3 minutiks, seejärel eemaldage spaatliga kreem väikeselt testimisalalt. Kui karvad tulevad kergesti ära, kasutage spaatli laiemat või kitsamat otsa, sõltuvalt kehaosast, et eemaldada ülejäänud karvad. Kui teie karvad on tugevamad, jätke kreem nahale kokku kuni 6 minutiks – aga mitte kauemaks. 3. Loputage nahka põhjalikult veega, et eemaldada kreem täielikult, ning seejärel kuivatage. SOBIB NII NAISTELE KUI MEESTELE.
Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше