Comarketid hakkavad kandma Selver ABC nime

Comarketid hakkavad kandma Selver ABC nime

11.09.2020

Selveri super- ja hüpermarketite jaekett viib Comarketi kauplused üle Selveri uuele väikepoe kontseptsioonile. Väikepoodide uus nimi Selver ABC tähistab ja eristab Selveri super- ja hüpermarketitest väiksemat, kuid samavõrd põhjalikult läbimõeldud sortimenti.

Comarketite üleminek uuele nimele toimub järk-järgult alates oktoobrist kuni tuleva aasta suveni. Partnerkaardi pakkumised hakkavad kauplustes kehtima pärast Comarketi Selver ABC-ks muutumist. Comarketi kaupluste Selver ABC-ks muutumine ei puuduta Delice’i ja Solarise toidukauplusi.

„Meie uus kodupoe kontseptsioon pakub Selveri kvaliteeti väikepoe mõõtmes. Väikepoe formaadi loomine on Selverile strateegiline ja pikisilmi oodatud samm, et pakkuda klientidele võimalust teha oma ostud kiirelt ja mugavalt kodulähedases poes ning hoida kokku oma väärtuslikku aega,“ ütles Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

Selver ABC sortimenti iseloomustab väga hea valik toidu- ja esmatarbekaupu, mis arvestab seejuures piirkondlikke eelistusi. „Selveris arvestame sõltumata kaupluse suurusest meie klientide eelistuste ja vajadustega. Selver ABC on ümberkaudsetele elanikele ja piirkonnas töötavatele inimestele kindel ostukoht, mis pakub kõik esmavajaliku ja alati ka midagi erilist. Kui kaupluse piirkonnas tegutsevad peamiselt bürood, siis on meie erilise tähelepanu all ka lõunapakkumised. Selver ABC on kodukoha lähim kauplus, kus kõik igapäevane on värske ja kiirelt kättesaadav ka hilisele külastajale,“ ütles Kristi Lomp.

Kodumaisel kapitalil põhineval Selveri ketil ei olnud seni eraldi väikepoe kontseptsiooni. Comarketite ostuga tekkis võimalus luua senistest suurtest Selveri kauplustest selgelt eristuv formaat.

Selver ABC hakkab tähistama super- ja hüpermarketitest väiksema sortimendiga, kuid kliendile olulise valikuga toidu- ja esmatarbekaupu pakkuvat väikekauplust. Kaupluste kontseptsiooni keskmes on kliendilähedane asukoht koos kiire ja mugava ostukogemusega, mis hõlmab värsket valikut ning asjatundlikku teenindust.

Selver ABC-ks muutumine tähendab ka kaubavaliku rikastumist ja Eesti suurima Partnerkaardi lojaalsusprogrammiga liitumist. Selver ABC kauplustes hakkavad kehtima kõik  Selveri kampaaniapakkumised ja boonused, mis kogu ülejäänud ketiski.

Selver teatas 27. aprillil lepingu sõlmimisest ABC Supermarkets AS-iga, millega omandati 16 Comarketi kauplust, kaks Delice’i toidupoodi ja Solarise toidukauplus. Tehing jõustus 29. mail, mil ABC Supermarketsist sai Selveri tütarettevõte. Alates 1. oktoobrist liitub ettevõte täielikult Selver AS-iga.

Comarketi kaupluste Selver ABC-ks muutumine ei puuduta Delice’i ja Solarise toidukauplusi, mis jätkavad oma kontseptsiooni, kaubavaliku ja brändiga Selveri keti koosseisus. Tuleva aasta kevadest hakkab Partnerkaart kehtima ka Delice’i ja Solarise toidupoodides.

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше