15. juulist tõuseb e-Selveri tasuta kojuveo piirsumma

15. juulist tõuseb e-Selveri tasuta kojuveo piirsumma

1.07.2019

Mai lõpul laiendas e-Selver teeninduspiirkonda Harjumaal nii ida-, lääne- kui ka lõunasuunal ning pakub nüüdsest mugavat koju või kontorisse tellimise võimalust Paldiskis, Rummus, Kohilas, Prillimäel, Kose-Uuemõisas, Kiiul ja Kuusalus ning paljudes väiksemates kohtades. Teeninduspiirkonna kaart: www.selver.ee/tarneviisid.

Jätkuvaks teeninduspiirkonna laienemiseks ning kiirema tarne tagamiseks lisandub alates 15. juulist e-Selveri koju või kontorisse tellimisel arvele 4,90 eurot teenustasu.

Kaubale ise Selveri infoletti järele tulijate arvele lisandub vaid komplekteerimistasu 1 euro. Tallinnas ja selle lähiümbruses on võimalus tellida kaup 12 Selveri infoletti, kus on e-Selveri väljastuspunktid (vt lähemalt siit). Uusima väljastuspunktina on lisandunud Saku Selveri infolett.

Teenustasu ei lisandu, kui kaupa tellida vähemalt 99,99 euro eest. Sellisel juhul on nii infopunktist tellimuse väljastamine kui kojuvedu tasuta.

Esitades tellimuse kella 16-ks (kojuveo ajaaken tuleks reserveerida juba e-Selveri keskkonda sisenemisel), toimetame tellitud kauba teie valitud aadressil kokkulepitud kellaajal samal päeval. Pärnus ja Pärnumaal palume samal päeval tellimuse täitmiseks teha e-poe ost kella 13-ks.

Hoia aega kokku, telli arvutist, tahvlist või mobiilist – see on lihtne ja mugav! Eestis kõige kasutajasõbralikumaks valitud e-toidupood on nüüd kättesaadav enam kui poolele Eesti elanikkonnast. Kaupa saab koju tellida nii Tallinnas, Pärnus kui ka nende lähiümbruses ning mitmetes Harjumaa valdades ja tükikeselgi Raplamaast. E-Selver on Eesti suurima teeninduspiirkonna ja rikkalikema valikuga e-toidupood.

Maksta saab kõigi Eesti levinumate pangalinkide kaudu või krediitkaardiga. Osa saab alati ka kõigist Selveri sooduskampaaniatest. Tutvu lähemalt Eesti suurima e-toidupoe valikuga www.selver.ee.

Время сессии истекло

Сессия была закрыта. Корзина сохранена

Продолжить
Время истекает!

Время бронирования истекает (5 минут осталось)

Зарезервированное время истекло

Бронирование удалено

Дальше