Robottolmuimeja, VR10M701BUW/SB, SAMSUNG, 1tk**

399,90 € 399,90 €/tk
1
Ribakood 8806088774671
Tootja SAMSUNG
Päritolumaa Hiina
Tootekirjeldus
*Õhema korpusega, kuid imemisvõimsuses järeleandmisi tegemata. 20 korda suurem imemisvõimsus, et imeda tolmu ja mustust
*Suure jõudlusega täiustatud FullView Sensor™ 2.0 skannib ja tuvastab väga kitsad või väikesed takistused laial alal. Lisaks tuvastab seade ruumi nurgad ja puhastab need kolm korda 10% suurema imemisvõimsusega.
*Edge Clean Master puhastab servad ja nurgad tõhusamalt tänu harjastega harjale, mis on esiotsale võimalikult lähedal. Kui see puutub vastu seina, langeb automaatsulgur alla, et moodustada tõke, mis võimaldab koguda rohkem tolmu.
*Nutikas võimsuskontroll tuvastab pinna tüübi ja tekitab optimaalse imemisvõimsuse. Vaipkattelt imedes tekitab mootor suurema imemisvõimsuse, et vaibas olev tolm välja imeda.
*CycloneForce tagab ülima imemisvõimsuse pikaks ajaks. See tekitab tugeva tsentrifugaaljõu, mis eraldab mustuse ja prahi välisesse kambrisse. Nii püsib filter puhas ja ei ummistu nii kiiresti.
*Lai hari puhastab suuremad alad kiiremini ja tõhusamalt.
*Süsteem Visionary Mapping™ Plus leiab optimaalse teekonna kiireks puhastamiseks. Seadme võimsad andurid ja digikaamera koostavad majast täieliku kaardi ning arvutavad välja kõige tõhusama puhastusteekonna.
*Täiustatud Easy Pass™-rattad ületavad kergelt enamiku takistusi. Korpus on nüüd põrandast 15 mm kõrgemal, mistõttu selle kinnijäämine millegi otsa on vähem tõenäoline.
*Automaatse laadimise funktsioon tähendab, et kui aku hakkab tühjenema, läheb tolmuimeja automaatselt dokki ennast laadima. Ja kui aku on täis, läheb tolmuimeja tagasi kohta, kus töö pooleli jäi, ja jätkab puhastamist
*Sellel on 3 puhastusrežiimi, 3 imemistüüpi, ajastamisrežiimid

tolmuimeja tüüp: robot-tolmuimeja
tolmukogumissüsteemi tüüp: konteiner
mootori võimsus: 80 W

Toide
toide: aku
aku tüüp: Li-ion
aku kestvus: 60 min.

Mõõtmed
laius: 34 cm
kõrgus: 9,7 cm
sügavus: 34,8 cm
kaal: 4 kg

Üldised parameetrid
müratase: 72 dB
Kasutusjuhend
Kasutusjuhendi saad alla laadida SIIT

 


Sarnased tooted:

Sessioon aegus.

Sessioon lõpetati. Ostukorv salvestatud.

Jätka
Aeg saab otsa!

Teie reserveeritud aeg saab otsa 5 minuti pärast.

Reserveeritud aeg sai otsa

Reserveering eemaldati

Jätka